Grunty inwestycyjne

Grunty inwestycyjne
Grunty inwestycyjne
ID wpisu: 12336
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 614
CTR: 0.00%
106
Google
24
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zajmujemy się inwestycjami alternatywnymi, które stają się coraz to popularniejsze wśród inwestorów. Grunty inwestycyjne zwykle dają znacznie większe zyski długoterminowe niż tradycyjne formy typu: akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne czy też lokaty bankowe.
Naszym celem jest nie tylko nabywanie ziemi w celu odsprzedaży z pokaźnym zyskiem. Oferujemy ludziom możliwość odnalezienia najlepszych miejsc pod budowę zakładów produkcyjnych, osiedli i pojedynczych domów. Analizujemy tendencje urbanistyczne miast. Cena ziemi zależy głównie od położenia względem miast, połączeń drogowych i kolejowych. Im lepsza infrastruktura tym ziemia więcej warta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kgpartners.pl

Opinie o stronie www.kgpartners.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych w Stęszewie istnieje na rynku od 1987 roku świadcząc pełen zakres usług powiązanych z montażem instalacji (...)
Żaluzje zewnętrzne stanowią jedną z propozycji firmy HTSystem. Specjalnie dla osób zainteresowanych propozycją HTSystem istnieje możliwość sprawdzenia (...)
Zakres naszego działania zawiera zaprojektowanie i wyprodukowanie zagrodzeń i innych rozwiązań ogrodzeniowych, na jakich Państwu zależy. Nasza podaż (...)
Zapraszamy Państwa do kupna naszych mieszkań i apartamentów w dzielnicy Anin - Wawer. Posiadają one wiele konkretnych rozwiązań ułatwiających (...)
Działki Kobylanka i Miedwie to tanie działki budowlane, niedaleko Szczecina i Stargardu Szczecińskiego, czyli powstające osiedle Nowy Horyzont. Spółka (...)
Rozmaitego rodzaju usługi remontowe oraz wszechstronne prace wykończeniowe razem z realizacją poddaszy proponuje jednostka remontowo-budowlana Pawła (...)
Biuro wycen na miarę XXI wieku? To właśnie odnajdziecie w firmie Ankor z Warszawy. U nas zetkniecie się też z doświadczonymi rzeczoznawcami majątkowymi (...)
Makra-Met sp.j. Krajewscy U.Z. działa od powyżej 30 lat w sektorze artykułów budowlanych, a dokładnie akcesoriów metalowych i elektronarzędzi. (...)