Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź

Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
ID wpisu: 12311
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 520
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
67
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a również innych osób, dla których czynność przewodzona przez notariusza zdołałaby wywołać skutki prawne lub naruszyć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeśli istnieje ewentualność przekroczenia praw, to Notariusz ma obowiązek zaniechania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących spełnianej czynności notarialnej, a też poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii zaprezentowano pełen obszar czynności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jeziorska.com.pl

Opinie o stronie jeziorska.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze logistycznej zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy własną bazę magazynową, która spełnia (...)
Nasza korporacja prężnie się rozwija i jest znana na całym świecie z doświadczenia i swojej skuteczności. Współpracuje z nami wielu przedsiębiorców, (...)
Rodzinna firma TUR-PAK zaprasza Was do skorzystania ze swojej nadzwyczajnej oferty. Jeżeli jest Wam potrzeba bezawaryjna maszyna do pakowania, to znaleźliście (...)
Sesje ślubne, wysokiej jakości usługi fotograficzne, fotografia ślubna - Kamil Konkol - obszar działania to woj. pomorskie, Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, (...)
Kancelaria Radcy Prawnego IURIS świadczy usługi z większości gałęzi polskiego prawa. Sprawia to, że jesteśmy w stanie pomóc większości klientów (...)
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na stronę lombardu Grosz. Oddziały znajdują się w trzech miejscowościach, mianowicie w Kaliszu, Sieradzu i (...)
Produkcją i sprzedażą kruszyw łamanych, trudni się Kompania Górnicza z Piławy Górnej. Proponowane przez firmę produkty, można wykorzystać do (...)
Auto-Form to firma z wieloletnim stażem w przebudowie pojazdów dostawczych na pojazdy przystosowane do przewozu osób chorych. Przerabiamy samochody (...)