Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź

Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
ID wpisu: 12311
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 443
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
58
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a również innych osób, dla których czynność przewodzona przez notariusza zdołałaby wywołać skutki prawne lub naruszyć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeśli istnieje ewentualność przekroczenia praw, to Notariusz ma obowiązek zaniechania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących spełnianej czynności notarialnej, a też poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii zaprezentowano pełen obszar czynności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jeziorska.com.pl

Opinie o stronie jeziorska.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład Usług Pogrzebowych Market to firma, która zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych we wszystkich obrządkach. Swoją działalność (...)
Jeżeli szukasz dobrej i opłacalnej inwestycji to ulokuj swoje oszczędności na lokacie bankowej. Na stronie lokaty-bankowe.edu.pl znajdziesz wszystkie (...)
Tralex to działająca od 1992 roku firma, wykonująca schody drewniane i meble na wymiar. Nasza siedziba znajduje się w Kołbaskowie. Dzięki posiadanemu (...)
Chcielibyście Państwo sprawić, żeby Wasze wnętrze znacząco różniło się od tego sąsiada? Chcecie mieć nowoczesne wnętrze, które będzie eleganckie (...)
Prowadzenie strony internetowej wcale nie jest takie proste. My o tym dobrze wiemy, bo zajmuje się optymalizacją stron www. Na stronie liczy się nie (...)
Zakład pogrzebowy Gloria zachęca do skorzystania ze swoich usług. Polecamy się klientom z Wrocławia oraz pobliskich miejscowości. Świadczymy wszechstronne (...)
Firma Cateringowa Obiadybiurowe.pl gwarantuje we Wrocławiu najlepsze obiady z darmową dostawą. Nadzwyczajnie urozmaicone menu posiłków nieustannie (...)
Mieszcząca się w Gdańsku Furyk Clinic zapewni Państwu kompleksową obsługę dentystyczną. Wśród usług oferowanych przez Klinikę znajduje się (...)