Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź

Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
ID wpisu: 12311
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 467
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a również innych osób, dla których czynność przewodzona przez notariusza zdołałaby wywołać skutki prawne lub naruszyć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeśli istnieje ewentualność przekroczenia praw, to Notariusz ma obowiązek zaniechania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących spełnianej czynności notarialnej, a też poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii zaprezentowano pełen obszar czynności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jeziorska.com.pl

Opinie o stronie jeziorska.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma ATM, mieszczącą się w Paczkowie pod Poznaniem, jest liderem w obszarze sprzedaży produktów z branży gazowniczej i ciepłowniczej. W naszej (...)
TRIAS - lider rynku event engineering w Polsce. Dostarczamy oświetlenie i nowoczesne rozwiązania multimedialne na imprezy. Instalacja telebimów, projektorów. (...)
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę F.H.U.P. INOX STYLE ze Słupi. Nasza działalność polega na wykonywaniu i montażu balustrad nierdzewnych. (...)
Znajdująca się w Szczecinie firma Kami specjalizuje się w usługach sprzątających. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, wykorzystuje bezpieczne (...)
Jeśli chcesz podnieść poziom adrenaliny wśród swoich imprezowych gości, to zafunduj im fontannę z alkoholem. Możesz ją zamówić za pośrednictwem (...)
Zapraszamy do poznania propozycji renomowanego krakowskiego lombardu, na ulicy Grzegórzeckiej, który oprócz bardzo atrakcyjnych pożyczek pod zastaw, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TS Polska Sp. z o. o., ma swoją siedzibę w Radomiu. TS Polska to liczący się na rynku krajowym producent (...)
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Zakład Kamieniarski Żebrowscy z Węgorzewa. Nasza działalność polega na wykonywaniu i montowaniu produktów (...)