Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź

Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
Barbara Jeziorska Kancelaria usługi notarialne łódź
ID wpisu: 12311
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 496
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw osobistych i majątkowych i słusznych interesów stron, a również innych osób, dla których czynność przewodzona przez notariusza zdołałaby wywołać skutki prawne lub naruszyć jakiekolwiek dobra osobiste. Jeśli istnieje ewentualność przekroczenia praw, to Notariusz ma obowiązek zaniechania czynności i udzielania stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących spełnianej czynności notarialnej, a też poinformować o sposobności i trybie zaskarżenia pracy notariusza. Na stronie kancelarii zaprezentowano pełen obszar czynności.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jeziorska.com.pl

Opinie o stronie jeziorska.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Sarmatia Trading zajmującą się sprzedażą awangardowych elementów wyposażenia wnętrz. (...)
Spółka Das Company poleca trwałe hale namiotowe wykonane z odpornego poszycia i dobrze dobranych elementów konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdą (...)
Warszawska firma Forward Group sprawi, że zostaniesz dostrzeżony. Jej specjalnością jest bowiem profesjonalna produkcja filmowa. Grupa jej ekspertów (...)
Firma B.T.H. ELMES z Białegostoku, swoje usługi na rynku lokalnym realizuje już od 26 lat, dostarczając wysokiej klasy stolarkę okienno-drzwiową (...)
Rozmiary ubranek dziecięcych, według wieku, wagi i wzrostu. Tkaniny, z jakich powinny być szyte ubranka dla dzieci, jakość, kolorystyka, wzory i (...)
Interesuje Państwa w pełni profesjonalna wypożyczalnia samochodów? Rybnik ma ofertę, która na pewno Was nie zawiedzie. W jednym miejscu znajdziecie (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną propozycją przygotowaną przez firmę Enel Sp. z o.o. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1998 roku (...)
Milatrans Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w regionie Białegostoku. Jesteśmy obecni na rynku od 2004 roku. Oferujemy Państwu (...)