Olap, BI

Olap, BI
Olap, BI
ID wpisu: 12260
Dodano: 09.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 376
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
74
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Business bi - firma Adept Software - oferuje Państwu wysokiej jakości systemy analityczne Business Intelligence BI. Profesjonalne Wdrożenie - Business Intelligence Adept to kompleksowa platforma umożliwiająca wygenerowanie analiz na podst. danych zebranych w Hurtowni Danych (hurtownia danych Adept) w oparciu o narzędzie olap. Serdecznie Zapraszamy - business Intelligence, raportowanie, data warehouse - wysokiej klasy systemy Business Intelligence software.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adept.com.pl

Opinie o stronie adept.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferujemy intuicyjny w obsłudze program do rozliczeń zeznań podatkowych za 2015 rok. Pit Projekt powstał w konsultacji z doradcami podatkowymi, wersja (...)
Oprogramowanie Aserti pozwala na sprawne wystawianie faktur klientom. Dodatkowo, dzięki niemu można precyzyjnie kontrolować stan należności dla firmy. (...)
mKsiegowa.pl to system internetowy poświęcony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i fundacji. Do wiedzenia ksiąg rachunkowych (...)
Oprogramowanie phpBB2 to nowsza wersja pierwowzoru, która służy do zakładania forum internetowego. W stosunku do poprzedniej jest bardziej rozbudowana (...)
Koniecznie zapoznaj się z naszą platformą, na której czeka na Ciebie oprogramowanie sklepów i hurtowni internetowych. Dzięki nam stworzysz sklep (...)
CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim (...)
Strona programypit.com proponuje darmowy program do rozliczania PIT-ów. Znajdą tam Państwo dokumenty takie jak PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, (...)
Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje (...)