Olap, BI

Olap, BI
Olap, BI
ID wpisu: 12260
Dodano: 09.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 397
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
74
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Business bi - firma Adept Software - oferuje Państwu wysokiej jakości systemy analityczne Business Intelligence BI. Profesjonalne Wdrożenie - Business Intelligence Adept to kompleksowa platforma umożliwiająca wygenerowanie analiz na podst. danych zebranych w Hurtowni Danych (hurtownia danych Adept) w oparciu o narzędzie olap. Serdecznie Zapraszamy - business Intelligence, raportowanie, data warehouse - wysokiej klasy systemy Business Intelligence software.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: adept.com.pl

Opinie o stronie adept.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma zajmuje się oprogramowaniami dostosowanymi do potrzeb firm, a także tworzeniem profesjonalnych stron oraz sklepów internetowych. Naszą działalność (...)
Bilok jest aplikacją, która jest dedykowana szkołom organizującym zajęcia pozalekcyjne, wszelkie kursy językowe, zajęcia sportowe, korepetycje (...)
JCommerce is a modern IT company that has been specializing in making its clients happy since 2005. We provide services to the representatives of the (...)
Oferujemy profesjonalną platformę e-learningową, dzięki której możliwe jest prowadzenie samodzielnie nauczania online i zarządzanie nim. W tej (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę firmy KDF Poznania. Działamy na rynku od wielu lat, proponując naszym klientom sprzedaż (...)
Firmao to możliwość zarządzania biznesem online. Specjalizujemy się w udostępnianiu oprogramowania CRM na poziomie przeglądarki internetowej. Sugerujemy (...)
Oferujemy intuicyjny w obsłudze program do rozliczeń zeznań podatkowych za 2015 rok. Pit Projekt powstał w konsultacji z doradcami podatkowymi, wersja (...)
Adobe Photoshop użytkowany jest i przez domowych użytkowników, lubiących bawić się obróbką fotek, jak i przez fachowych informatyków oraz fotografów. (...)