Jazdy doszkalające Poznań - Kurs z instruktorem nauki jazdy

Jazdy doszkalające Poznań - Kurs z instruktorem nauki jazdy
Jazdy doszkalające Poznań - Kurs z instruktorem nauki jazdy
ID wpisu: 12228
Dodano: 05.12.2013
Kliknięć: 4
Wyświetleń: 1290
CTR: 0.31%
260
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nauka przeprowadzana za pośrednictwem naszych instruktorów realizowane jest dokładnie z ustawowymi przepisami dotyczącymi szkolenia kierowców. Starannie przerabiany program nauczania to szansa na bezkolizyjność i spokojną jazdę. Szkolenie jazdy to proces do którego wypada przystąpić z spokojem oraz nieustępliwością. Wysokie wymagania to zapewnienie sukcesu zarówno na jeździe egzaminacyjnej jak i przy codziennej jeździe podczas korzystania z własnego prawa jazdy.
E-learning a także komputerowe sposoby przedstawiania wiedzy o zasadach ruchu drogowego dostarczają świetne efekty w postaci długiej znajomości zasad i równocześnie szansy na pozytywny wynik egzaminu.Posiadany własny oświetlony plac manewrowy to gwarancja profesjonalnego szkolenia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.naukajazdy-poznan.eu

Opinie o stronie www.naukajazdy-poznan.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma zajmuje się spredażą i dystrybucją gazu propan-butan i propan na terenie Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Naszym klientom oferujemy (...)
CEDOZ poprzez swoją działalność aktywnie przeciwdziała bezrobociu na rynku pracy. Czynnie współpracujemy z Urzędami Pracy i ciągle wspomagamy (...)
Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i dziś może pochwalić się posiadaniem (...)
Zapraszamy małe i średnie firmy do skorzystania z naszej oferty. Nasze usługi oferujemy na terenie małopolski. Działamy szczególnie w okół okolic (...)
Znajomość języków obcych to większa pewność siebie i lepsze perspektywy na rynku pracy. Nie wahaj się, ucz się w szkole Toledo! Lektorzy angielskiego, (...)
Centrum Kształcenia Języków Obcych College Częstochowa to profesjonaliści, którzy sprawiają, że nauka języków obcych staje się przyjemnością. (...)
PRIMUS Marcela Pikuła - tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Tłumaczę z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Wykonuję (...)
Fachowe usługi dźwigowe to drobiazgowa specjalizacja firmy LISOWSKI, umiejscowionej w wygodnym położeniu, w pobliżu Poznania. Niezależnie od tego, (...)