Logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback - Łódź

Logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback - Łódź
Logopeda, neuroterapeuta EEG Biofeedback - Łódź
ID wpisu: 1221
Dodano: 29.01.2010
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2093
CTR: 0.05%
235
Google
21
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet logopedyczny w Łodzi mieści się w przychodni miejskiej na ul. Gorkiego 21A.
Naszą grupą docelową są przede wszystkim dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, gdyż wtedy terapia logopedyczna odnosi przewidywalne rezultaty.
Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie umożliwiające terapię logopedyczną.
Wyremontowane wnętrza i rodzinna atmosfera na pewno zapewni Państwu lepsze wyniki terapii, a piękna polska wymowa będzie Wam towarzyszyć przez całe życie.
Badania prowadzone przez setki naukowców z Polski pokazują, że płynne posługiwanie się językiem ojczystym (zasługa logopedy) umożliwia również łatwiejszą komunikację interpersonalną w życiu dorosłym, oraz pozytywnie wpływa na autoocenę.
Firma Logopeda-Łódź pomoże każdemu z Was .
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.gabinet.wojczyk.org

Opinie o stronie www.gabinet.wojczyk.org (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sok noni i inne preparaty z tego zakresu to suplementy diety z medycyny naturalnej wpływające pozytywnie na cały organizm. Przystąpienie do klubu (...)
DAM-MED Sp z o.o. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie. Oferujemy opiekę ginekologiczna, onkologiczną oraz zabieg fototerapia fotodynamiczna (PDT), (...)
Flavon jest w 100% naturalnym suplementem diety o wysokiej zawartości antyoksydantów - ok. czterystu aktywnych substancji. Są to głównie zespoły (...)
Rekomendowany przez dr Ralph Heinicke - system kseroniny. Badania potwierdzone naukowo - kseronina pomaga zdrowym komórkom utrzymywać odpowiednie funkcje (...)
Kozłek - Sklep z żywnością ekologiczną. W korzystnej cenie zdrowa żywność, zioła, miody, żywność ekologiczna, organiczna i wegetariańska. (...)
Na stronie www.natural-beauty.pl znajdziemy szczegółowe wiadomości odnośnie propozycji świetnych kosmetyków naturalnych, Firma skupia się na najlepszej (...)
Dzięki wielu metodom stosowanym w gabinecie można pomóc w powrocie do zdrowia, dobrego samopoczucia, radości zycia, nabrania sił do osiagania sukcesów. (...)
Na naszej stronie przedstawiamy różne metody masażu. Postaramy się je opisać na tyle dobrze, by osoba chcąca skorzystać z tej formy terapii lub (...)