DOMENA MGR BOŻENA MATUSZEWSKA administrator nieruchomości

DOMENA MGR BOŻENA MATUSZEWSKA administrator nieruchomości
DOMENA MGR BOŻENA MATUSZEWSKA administrator nieruchomości
ID wpisu: 12205
Dodano: 05.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 426
CTR: 0.00%
50
Google
15
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W propozycji Zarządu Nieruchomości Domena z Gliwic znajdą Państwo szeroki wachlarz usług. Zapewniamy profesjonalny poziom usług zawierający: prowadzenie księgowości Wspólnot Mieszkaniowych, prowadzenie dokumentacji technicznej, podpisywanie umów z partnerami mediów, wykonawcami robót, wykonywanie bieżącej pielęgnacji i napraw, prowadzenie wykazu lokali i ich właścicieli oraz wiele innych. Dobra komunikacja to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich detalów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat przedsiębiorstwa i jego oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: domena.gliwice.pl

Opinie o stronie domena.gliwice.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu firmę Silverpack Sp. z o.o. z siedzibą w Lubaszczu. Na rynku funkcjonujemy od 2013 roku. Zajmujemy się produkcją folii dla opakowań (...)
Translarus Biuro tłumaczeń - tłumaczenia rosyjskiego. Bardzo rzetelnie i tanie tłumaczenia rosyjski. Wysoka jakość i terminowość realizacji projektów. (...)
Zapraszamy do skorzystania z naszej niebanalnej oferty, w której znajdziesz m.in. impresariat artystyczny, organizację eventów różnego rodzaju czy (...)
Usługi Parkieciarskie Grzegorz Grymuza w Gorzowie Wlkp. to oferta wykonawstwa i wszelkich prac związanych z montażem i renowacją parkietów, pokryć (...)
Spółdzielczy Zakład Gastronomiczno - Cukierniczy Tortex to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji wyrobów cukierniczych. Nasze tradycje (...)
W naszej ofercie będziecie mieli Państwo możliwość znaleźć przede wszystkim usługi związane z projektami i malowaniem dróg transportowych / (...)
XERO FLOR to firma handlowa z siedzibą w Lesznie Dolnym. Jej działalność obejmuje produkcję doskonałej jakości trawników rolowanych a także mat (...)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego funkcjonuje na podstawie ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. Aktywność oświatowo - edukacyjna realizowana jest poprzez (...)