HydroGaz24 Robert Kozka - usługi hydrauliczne Poznań

HydroGaz24 Robert Kozka - usługi hydrauliczne Poznań
HydroGaz24 Robert Kozka - usługi hydrauliczne Poznań
ID wpisu: 11927
Dodano: 25.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 480
CTR: 0.00%
39
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma HydroGaz24 oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres usług Hydraulicznych. Swoją działalność od ponad dwudziestu lat prowadzi na terenie Poznania i okolic. Znana jest z tego, że jej pracownicy potrafią wykonać każdą instalacje niezależnie od stopnia jej złożoności. Poza tym swoje usługi świadczy fachowo i sprawnie.

W ofercie firmy można znaleźć takie usługi jak:

- Kompleksowe wymiany instalacji gazowych, wodnych, grzewczych,
- Naprawa podgrzewaczy wody,
- Instalowanie kuchenek gazowych,
- Montaż i wymiana kotłów gazowych,
- Udrożnianie kanalizacji domowych
- Naprawa urządzeń sanitarnych takich jak spłuczki,
- Montaż podgrzewaczy oraz pełny serwis urządzeń gazowych firmy Junkers.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.hydraulik-poznan.pl

Opinie o stronie www.hydraulik-poznan.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Stawiasz lokal mieszkalny? Nie ma dla nas znaczenia, czy budujesz odosobniony dom jednorodzinny prywatnym sumptem na swej działce, czy jesteś deweloperem (...)
Specjalistyczne usługi z zakresu automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych dostarcza PRZEDSIĘBIORSTWO POMIARÓW I AUTOMATYKI "PiA-ZAP" (...)
Prezentujemy Kancelarię Notarialną Izabela Prykiel-Górecka z siedzibą w Warszawie. Nasza Kancelaria dokonuje następujących czynności: sporządza (...)
Na rynku można znaleźć bardzo dużo instytucji które ubiegają się o należyte odszkodowanie w imieniu klienta. Jedną z nich na pewno jest Kancelaria (...)
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy budowlane Kaziu-Bud, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie wykonania elewacji na (...)
Alingua, to krakowskie biuro tłumaczeń, świadczące usługi w zakresie przekładu pisemnego, ustnego i przysięgłego na wszystkie języki europejskie (...)
Jeśli planują Państwo ocieplanie domu lub innego budynku to zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą Grupy Euron zamieszczonej na stronie: OcieplaniePU.pl. (...)
Firma P.H. "KOMBI" proponuje całościowe zabezpieczenia chemoodporne powierzchni cementowych stalowych przed emisją wodną, chemiczną, zmianami temperaturowymi (...)