Aforyzmy które cieszą i uczą

Aforyzmy które cieszą i uczą
Aforyzmy które cieszą i uczą
ID wpisu: 1179
Dodano: 26.01.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1896
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
551
Google
37
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.5 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sentencje to słowa wypowiedziane w niezwykłych okolicznościach, przez niezwykłych ludzi w niezwykłych czasach. Maja one na ceu w błyskotliwy i trafny sposób podsumować i komentować pewne zachowania, wydarzenia lub cechy ludzkie. Dzięki nim, w łatwy sposób można dojść do sedna spraw które na pozór mogą wydawać się skomplikowane. Ludzkie życie pełne jest takich dziwnych wątków, które dzięki cytatom i aforyzmom są dla nas na tyle zrozumiale, że nie musimy podczas codziennego funkcjonowania zaprzątać sobie nimi głowy.
Aforyzmy naszego zbioru pochodzą z książek, publikacji elektroniczny oraz od czytelników którzy co dziennie w liczbie kilku tysięcy odwiedzają nasz portal. Sprawdźcie jakie ciekawe mogą być słowa innych ludzi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sentencje-aforyzmy.pl

Opinie o stronie sentencje-aforyzmy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasze wydawnictwo specjalizuje się w publikowaniu książek dotyczących magii, alternatywnych metod leczenia, odchudzania się. Wydajemy również pozycje (...)
Strona internetowa, która umożliwia zakup e-książek. W ofercie są zarówno ebooki, jak i książki audio. Bardzo bogata oferta poradników, literatury (...)
Nasza strona internetowa powstała w celu zbudowania w Internecie miejsca w jakim możliwe będzie szybkie i wygodne zapoznanie się z najciekawszymi (...)
W zbiorze księgarni internetowej znajduje się między innymi kodeks prawny, kodeks zamówień publicznych czy postępowania cywilnego. Powyższa strona (...)
Blog poświęcony życiu i twórczości znanego księdza poety Jana Twardowskiego. Właściwe tematy podejmowanie na stronie to wiersze, interpretacje (...)
Twoja babcia obchodzi imieniny? Chcesz zrobić jej niespodziankę i wysłać do niej kartę pocztową z życzeniami? Zaskocz babcię! Nie każdy spodziewa (...)
Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, (...)
Życzenia, które wpadają w ucho, bardzo często są efektem starań wielkich literatów. Jeśli jednak i my chcielibyśmy sprokurować godne wysłuchania (...)