Beskid Niski dla Ciebie

Beskid Niski dla Ciebie
Beskid Niski dla Ciebie
ID wpisu: 11788
Dodano: 18.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 412
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Beskid Niski lezący w w województwach małopolskim i podkarpackim jest jednym z większych regionów turystycznych w Polsce. Niewysokie, ale malownicze góry zapraszają dziesiątkami kilometrów szlaków pieszych i tras rowerowych. Nie brak tu także szlaków konnych, ścieżek dydaktycznych itp.
Szczyty Beskidu Niskie są może nie wysokie, ale wynagradzają to pięknymi dolinami oraz dziesiątkami zabytków pośród których królują zabytkowe cerkwie.
Beskid Niski to także wypoczynek nad wodą, zapraszają dwa największe w regionie sztuczne zbiorniki wodne: Jezioro Klimkówka i Jezior Sieniawskie. Co ciekawe - nadal nie ma tu tłumów zalegających plaże niczym szarańcza, więc można odpocząć we względnym spokoju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: beskidniski.com.pl

Opinie o stronie beskidniski.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dalej nie wiesz gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Postaw na Sopot! To właśnie tutaj bowiem liczyć możesz na największą liczbę rozrywek oraz sposobów (...)
Serwis I Love Bieszczady został stworzony by zachęcić tych którzy jeszcze w Bieszczadach nie byli do odwiedzenia tej cudnej krainy. A tych którzy (...)
Obozy organizowanie przez Humansport to doskonały sposób na spędzenie ferii zimowych czy wyjazdu wakacyjnego. Organizujemy zarówno obozy zimowe jak (...)
Rezydencja Bukowy Dwór to kompleks 4 kameralnych budynków, które rozpieszczą Państwa standardem dobrego hotelu a okolica w której znajduje się (...)
Poznań to jedno z większych miast w Polsce, które jest odwiedzane przez tysiące turystów każdego roku. Najwięcej można ich spotkać na starym (...)
MazuryExplorer.pl jest to serwis którego zadaniem jest odkrywanie ciekawych miejsc na Mazurach. Pragniemy pokazać znane miejsca z innej strony, oraz (...)
Szukasz szczegółowej mapy?. Prezentowana strona przedstawia szczegółowo położenie poszczególnych miast Polski. Planując swoją podróż z serwisem (...)
Wyprawa Mackenzie nie jest dla każdego. Ale każdy może przenieść się w to miejsce za pomocą znakomitego podróżnika. Podróżnik Gienieczko wie (...)