Beskid Niski dla Ciebie

Beskid Niski dla Ciebie
Beskid Niski dla Ciebie
ID wpisu: 11788
Dodano: 18.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 450
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Beskid Niski lezący w w województwach małopolskim i podkarpackim jest jednym z większych regionów turystycznych w Polsce. Niewysokie, ale malownicze góry zapraszają dziesiątkami kilometrów szlaków pieszych i tras rowerowych. Nie brak tu także szlaków konnych, ścieżek dydaktycznych itp.
Szczyty Beskidu Niskie są może nie wysokie, ale wynagradzają to pięknymi dolinami oraz dziesiątkami zabytków pośród których królują zabytkowe cerkwie.
Beskid Niski to także wypoczynek nad wodą, zapraszają dwa największe w regionie sztuczne zbiorniki wodne: Jezioro Klimkówka i Jezior Sieniawskie. Co ciekawe - nadal nie ma tu tłumów zalegających plaże niczym szarańcza, więc można odpocząć we względnym spokoju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: beskidniski.com.pl

Opinie o stronie beskidniski.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oferta aktywnego wypoczynku na kajakach. Przyjedź na zorganizowane spływy kajakowe lub wypożycz od nas kajaki i popłyń sam. Oferujemy nowoczesne (...)
Kraków z przewodnikiem. Wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem: Stare Miasto, Wawel, Żydowska dzielnica Kazimierz z siedmioma synagogami, śladami (...)
Na tej witrynie internetowej WWW czeka na ciebie wiele ciekawych i przydatnych danych, gdy pragniesz spędzić wakacje w Egipcie. Oferujemy do twojej (...)
Strona globalticket.pl zawiera bardzo dogodny system szukania połączeń. Wybieramy z listy interesujące nas Państwa, w następnym kroku miasta do (...)
Urlop to okres, na który wielu z nas czeka przez cały rok. To doskonały czas na spełnianie marzeń, znajdując wystarczająco dużo na to wszystko, (...)
Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci bawiły się dobrze na wakacjach, musisz zadbać o wiele elementów. Jak wiadomo, wyjazdy z dziećmi nie należą do najłtawiejszych, (...)
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony, całkowicie poświęconej turystyce w Polsce. Opis najciekawszych i wartych odwiedzenia miejsc, informacje (...)
Przewodnik online przedstawia informacje jakie niezbędne są każdemu turyście, który udaje się do tego kraju. Dzięki temu zdobędziemy między innymi (...)