Eduteka

Eduteka
Eduteka
ID wpisu: 11730
Dodano: 14.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1063
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
438
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami matematycznymi, pasjonujący się powieściami czy procesami chemicznymi zamieszcza na własnym blogu wiele praktycznych zadań z odpowiedziami i precyzyjną instrukcją dotyczącą ich przebiegu. Jest to ciekawy sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu dowiesz się też wiele opracowań polonistycznych, znanych pozycji z lektur szkolnych a także przydatne rozprawki na ich temat. Wiele tych tekstów pojawia się na blogu dzięki internautom, którzy udostępniają własne pozytywnie ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego ucznia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eduteka.pl

Opinie o stronie www.eduteka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dla organizatorów konferencji stworzyliśmy platformę informacyjną, gdzie można opublikować za darmo informacje o zbliżających się konferencjach (...)
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Polskie ministerstwo kierujące działaniami administracji rządowej „nauka” i „szkolnictwo wyższe”. (...)
Przedszkole prywatne Safari ma do zaoferowania: kółko logika dla najmłodszych, rytmika 2 razy w tygodniu, bajkoterapia, dogoterapia, zajęcia kulinarne, (...)
Ewa Romanow-Głowacka to zwłaszcza wielokrotnie przetestowany projektant wnętrz z bogatym rozeznaniem w łącznym przeprowadzaniu wielorakich adaptacji. (...)
Już od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem tekstów naukowych - zarówno w naszym języku, jak i równie dobrze w językach obcych. Nasza specjalizacja (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii. Od 2005 roku oferujemy naukę w specjalnościach: (...)
Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni to wieloletnia tradycja jezuicka, jaka została zapoczątkowana w Orłowie w 1937 r. Kontynuowana (...)
Korzystanie z usług tłumaczeniowych powoli staje się codziennością. Dzięki korzystaniu z usług naszego portalu przetłumaczysz swoje dokumenty, (...)