Eduteka

Eduteka
Eduteka
ID wpisu: 11730
Dodano: 14.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 913
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
426
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami matematycznymi, pasjonujący się powieściami czy procesami chemicznymi zamieszcza na własnym blogu wiele praktycznych zadań z odpowiedziami i precyzyjną instrukcją dotyczącą ich przebiegu. Jest to ciekawy sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu dowiesz się też wiele opracowań polonistycznych, znanych pozycji z lektur szkolnych a także przydatne rozprawki na ich temat. Wiele tych tekstów pojawia się na blogu dzięki internautom, którzy udostępniają własne pozytywnie ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego ucznia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eduteka.pl

Opinie o stronie www.eduteka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal przeznaczony dla osób zainteresowanych nauką języka angielskiego na wszystkich poziomach. Na naszej stronie znajdziesz dobrze wytłumaczoną (...)
Codemy.pl to serwis przygotowany do tworzenia stron internetowych. Mogą z niego korzystać osoby, które nie mają pojęcia o programowaniu. Po rejestracji (...)
Nie lubisz pisać wypracowań? Nie pasuje Ci temat pracy, a może po prostu nie masz dzisiaj ochoty na tworzenie wypracowania? Możesz ułatwić sobie (...)
Jeśli chcesz przygotować swoje dziecko do przebywania w grupie rówieśników - zapiszcie się do Klubu Malucha prowadzonego w Prywatnym Centrum Dziecięcym (...)
Szukasz dla swojego dziecka korepetytora, który nie będzie traktował swojej pracy jak przykrego obowiązku? Korepetytorzy pracujący w Edun Korepetycje (...)
Jak handlować na forex? Jakimi zasadami się kierować? Jak chronić się od błędów? Kluczowych informacji zasięgniesz, przechodząc na stronę www, (...)
Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie jedynie znakomita kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także niespotykany klimat (...)
Korzystając z naszego serwisu, mogą Państwo systematycznie robić postępy w nauce języka angielskiego. Oferujemy testy z zakresu takich zagadnień, (...)