Eduteka

Eduteka
Eduteka
ID wpisu: 11730
Dodano: 14.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1029
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
433
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami matematycznymi, pasjonujący się powieściami czy procesami chemicznymi zamieszcza na własnym blogu wiele praktycznych zadań z odpowiedziami i precyzyjną instrukcją dotyczącą ich przebiegu. Jest to ciekawy sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu dowiesz się też wiele opracowań polonistycznych, znanych pozycji z lektur szkolnych a także przydatne rozprawki na ich temat. Wiele tych tekstów pojawia się na blogu dzięki internautom, którzy udostępniają własne pozytywnie ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego ucznia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eduteka.pl

Opinie o stronie www.eduteka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka mieszczące się w Tczewie (woj. pomorskie) serdecznie zachęca do zapoznania się przygotowaną ofertą edukacyjną. (...)
Chcesz ogłosić się i pokazać, że dajesz korepetycje? Nie ma znaczenia, czy są to przedmioty gimnazjalne czy uczelniane, możesz skorzystać z naszej (...)
Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach kształci na kierunkach pedagogika, zdrowie publiczne, praca (...)
eMentor.pl to nowoczesna platforma edukacyjna, oferująca profesjonalne kursy i szkolenia wideo online. Kursy wideo to alternatywna i bardzo atrakcyjna (...)
Współpracując z najlepszymi native speakerami z pięciu krajów stworzyliśmy serię nagrań, które stanowią swoisty kurs językowy. Teraz i Ty możesz (...)
Wszystkich tych, których interesuje nauka śpiewu bądź gry na fortepianie, flecie, skrzypcach czy gitarze, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia (...)
Jesteśmy nowym kreatywnym miejscem w centrum Katowic. Oferujemy do wynajmu sale szkoleniowe i coachingowe na godziny. Prowadzimy i organizujemy szkolenia, (...)
Niepubliczne Przedszkole Akademia Mądrych Sówek w Katowicach Piotrowicach zaprasza dzieci już od 2,5 roku. Prowadzimy oddziały integracyjne w szczególności (...)