Eduteka

Eduteka
Eduteka
ID wpisu: 11730
Dodano: 14.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 983
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
428
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami matematycznymi, pasjonujący się powieściami czy procesami chemicznymi zamieszcza na własnym blogu wiele praktycznych zadań z odpowiedziami i precyzyjną instrukcją dotyczącą ich przebiegu. Jest to ciekawy sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu dowiesz się też wiele opracowań polonistycznych, znanych pozycji z lektur szkolnych a także przydatne rozprawki na ich temat. Wiele tych tekstów pojawia się na blogu dzięki internautom, którzy udostępniają własne pozytywnie ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego ucznia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eduteka.pl

Opinie o stronie www.eduteka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Profilem działalności znajdującej się w Warszawie Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej jest nauczanie studentów na kierunkach pierwszego (...)
Poszukujesz przedszkola dla swojego dziecka? Koniecznie zaznajom się z ofertą przedszkola niepublicznego Skarbusie, mieszczącego się na warszawskim (...)
Polonijka jest to polonijna szkoła podstawowa. Oferta edukacyjna szkoły przeznaczona jest dla dzieci Polonii w wieku od 5 do 15 lat. Szkoła online (...)
Profesjonalizm i bezstronność realizowanych badań bezpieczeństwa i jakości produktów to znak rozpoznawczy firmy J.S. Hamilton Poland Ltd. Od wielu (...)
Z nami nauczysz się za darmo języka angielskiego od podstaw i na najwyższych poziomach zaawansowania. Wspieramy kursantów bezpłatnymi artykułami, (...)
Strona powstała z myślą o osobach przygotowujących się do nowej matury z języka niemieckiego. Znajdują się na niej arkusze maturalne, wypracowania, (...)
Niepubliczne Przedszkole Pod Wierzbą dba o wszechstronny rozwój dziecka. Stworzyliśmy życzliwą i przystosowaną dla dziecka placówkę edukacyjną, (...)
We Wrocławiu w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy znajduje się niezwykłe miejsce - Stajnia Pod Topolami. Zapraszamy do nas zarówno dorosłych, jak (...)