Eduteka

Eduteka
Eduteka
ID wpisu: 11730
Dodano: 14.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1134
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
449
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami matematycznymi, pasjonujący się powieściami czy procesami chemicznymi zamieszcza na własnym blogu wiele praktycznych zadań z odpowiedziami i precyzyjną instrukcją dotyczącą ich przebiegu. Jest to ciekawy sposób na poznanie schematu stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu dowiesz się też wiele opracowań polonistycznych, znanych pozycji z lektur szkolnych a także przydatne rozprawki na ich temat. Wiele tych tekstów pojawia się na blogu dzięki internautom, którzy udostępniają własne pozytywnie ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny jest bogatym źródłem informacji dla przeciętnego ucznia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.eduteka.pl

Opinie o stronie www.eduteka.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wybierając przedszkole Raz Dwa Trzy My w Warszawie masz pewność, że Twoje dziecko będzie pod dobrą opieką. Grupa doświadczonych wychowawców, (...)
Uczymy przedmiotów technicznych na profesjonalnie zorganizowanych korepetycjach online lub stacjonarnych. Przekazujemy wiedzę o budownictwie drogowym (...)
Muzyka to dla wielu osób pasja i przyjemność, a dla innych sposób na życie. Jeśli interesuje Cię profesjonalna nauka muzyki, odwiedź naszą szkołę (...)
Szkoła Języków Obcych QUESTION mieści się w Namysłowie. Zajmujemy się organizacją kursów językowych. Polecamy kursy standardowe, dla dzieci, (...)
Nasza strona to najlepsze miejsce, jeżeli szuka się dla siebie atrakcyjnych studiów podyplomowych. Dzięki nam możesz znaleźć dla siebie studia (...)
Dla każdego coś miłego, czyli witamy w sklepie oferującym zabawki dla dzieci, a w tym między innymi zabawki edukacyjne oraz interaktywne zabawki (...)
Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło”. (...)
Wejdź na www.pomoc-dobreprace.eu – pomoc w redagowaniu opracowań naukowych. Masz do napisania ważną dla Ciebie pracę? Chętnie Ci w niej pomożemy. (...)