Godula-Hope Fundacja mammografia

Godula-Hope Fundacja mammografia
Godula-Hope Fundacja mammografia
ID wpisu: 11720
Dodano: 13.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 446
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
48
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Choroby genetyczne płodów to poważny problem współczesnego świata. Zaburzenia rozwojowe i genetyczne występują obecnie u ponad 5 procent wszystkich rozpoznawanych ciąż. Według badań ponad 50 procent samoistnych poronień i około 0,5 procent nowonarodzonych dzieci jest obciążone anomaliami genetycznymi dotyczącymi nieprawidłowej liczby i struktury chromosomów. W związku z tym konieczne powinno być wykonanie specjalistycznych badań genetycznych. Badania te noszą nazwę badań prenatalnych i z powodzeniem od wielu lat wykonywane są przez Fundację Godula Hope. Fundacja dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną, która służy pomocą każdej zgłaszającej się pacjentce. Więcej szczegółów na temat Fundacji na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: godulahope.pl

Opinie o stronie godulahope.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Sklep internetowy vitapower.pl to nowa jakość Twojego życia. Pomożemy wzmocnić organizm zdrową dietą. Nasze suplementy diety zawierają wyłącznie (...)
Jestem dietetykiem mającym ponad 8 lat stażu w zakresie zajmowania się wszystkim co związane z dietetyką i planowaniem wysokiej jakości sposobów (...)
Jeżeli poszukujesz dla osoby bliskiej, jaka ze względu na swój wiek wymaga stałej, profesjonalnej, całodobowej opieki - zachęcamy do zapoznania (...)
Reishi, shitake i maitake mają niezwykłe właściwości odmładzające. zawierają one naturalne polisacharydy, sterole, kumaryny, witaminy, minerały (...)
Zlokalizowana w Warszawie Klinika REHMEDIS zaprasza osoby walczące z bólem kręgosłupa, stawów lub mięśni o różnym podłożu. Naszą specjalnością (...)
Centrum Stomatologii Dentima to klinika dentystyczna z siedzibą przy ul. Balickiej 12A/B2 w Krakowie. Historia placówki sięga 1997 roku, w obecnej (...)
W Impla Dental Clinic z Krakowa każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, a także profesjonalne leczenie na najwyższym poziomie. Pracujący (...)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia działa w branży stomatologicznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu (...)