Godula-Hope Fundacja mammografia

Godula-Hope Fundacja mammografia
Godula-Hope Fundacja mammografia
ID wpisu: 11720
Dodano: 13.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 453
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
48
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Choroby genetyczne płodów to poważny problem współczesnego świata. Zaburzenia rozwojowe i genetyczne występują obecnie u ponad 5 procent wszystkich rozpoznawanych ciąż. Według badań ponad 50 procent samoistnych poronień i około 0,5 procent nowonarodzonych dzieci jest obciążone anomaliami genetycznymi dotyczącymi nieprawidłowej liczby i struktury chromosomów. W związku z tym konieczne powinno być wykonanie specjalistycznych badań genetycznych. Badania te noszą nazwę badań prenatalnych i z powodzeniem od wielu lat wykonywane są przez Fundację Godula Hope. Fundacja dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną, która służy pomocą każdej zgłaszającej się pacjentce. Więcej szczegółów na temat Fundacji na stronie:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: godulahope.pl

Opinie o stronie godulahope.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zarządzanie Kaloriami to kampania przeprowadzana przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością. Kampania skierowana jest do wszystkich tych, którzy (...)
Suplementy CaliVita należą do naturalnych suplementów diety inspirowanych medycyną naturalną, które nie powodują żadnych efektów ubocznych, ani (...)
W Łodzi niedawno powstało Centrum Stomatologii Nova Dentica. Jest to ośrodek, w którym pracuje zespół fachowców. Gwarantuje on wysoką jakość (...)
CONTI CLINIC w Poznaniu zapewnia wszechstronną pomoc Pacjentom zmagającym się z problemem nietrzymania moczu i zaburzeń statyki dna miednicy. W ośrodku (...)
GLUTAMINA24.pl to sklep internetowy, który powstał po to, aby dostarczać klientom nie tylko odżywki białkowe czy na masę, ale również inne produkty (...)
Nowoczesny gabinet dentystyczny w Poznaniu, usytuowany przy ulicy Polskiej, gdzie proponujemy państwu szeroki zakres usług i zabiegów z zakresu protetyki, (...)
Zależy Państwu na tym, aby szybko zrzucić na wadze? Skoro tak Zapraszamy do nas. Swoim Klientom oferujemy niezawodne plastry Sliminazer, dzięki którym (...)
Dietetyk Gdańsk pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy w jak najbardziej optymalny sposób. Wybierzemy dla ciebie taką dietę, która będzie zgodna (...)