ZOO SAFARI BORYSEW rozrywka dla dzieci łódzkie

ZOO SAFARI BORYSEW rozrywka dla dzieci łódzkie
ZOO SAFARI BORYSEW rozrywka dla dzieci łódzkie
ID wpisu: 11657
Dodano: 11.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 670
CTR: 0.00%
147
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zoo Safari Borysew, to niesamowity park zoologiczny położony w centralnej Polsce, w którym można stanąć oko w oko z egzotycznymi zwierzętami dosłownie z całego świata. Zoo Safari Borysew znajduje się w Borysewie, a dokładnie w gminie Poddębice, jaka umiejscowiona jest w województwie łódzkim. Zoo Safari Borysew, to wyjątkowa aranżacja przestrzeni, a też niezapomniane atrakcje i bliskość przyrody, jakie łącznie sprawiają iż Zoo Safari w Borysewie stanowi jedną z największych atrakcji rodzinnych w centralnej Polsce. mamy przystępne ceny biletów rodzinnych i grupowych. Zapraszamy osoby zainteresowane odwiedzinami ZOO na naszą stronę WWW.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: zoosafari.com.pl

Opinie o stronie zoosafari.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przychodnia Weterynaryjna VITA to nowoczesna placówka, spiesząca z pomocą wszystkim potrzebującym zwierzakom, a także ich zatroskanym Właścicielom, (...)
Lecznicy dla małych zwierząt W PAŁACYKU znajduje się w Szczecinie. Zespół weterynarzy oferuje opiekę zwięrzętom przez 24 h na dobę, zarówno (...)
Serwis społecznościowo ? ogłoszeniowy Szczenięta.pl powstał z myślą o wszystkich kochających psy i tych którzy poszukują najwierniejszego przyjaciela. (...)
Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej, mieszczący się w województwie dolnośląskim zajmuje się pomaganiem nieudomowionym zwierzętom, które (...)
Szkolenie psów to nauczanie określonych ćwiczeń, które mają usprawnić koncentrację uwagi psów na swoim przewodniku. Najlepsze efekty daje szkolenie (...)
Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową www.tresurapsow-podajlape.pl i zapoznania się z naszą ofertą. W trakcie szkoleń prócz tresury (...)
W 1995 roku powstał nasz zakład Podrobex specjalizujący się w produkowaniu żywności dla kotów oraz psów z mięsa wołowego. W ofercie odnajdziecie (...)
Portal poświęcony psom północy rasy Alaskan Malamute. Opis rasy, ciekawe artykuły, galerie, historia, choroby, zachowanie, żywienie, pielęgnacja, (...)