M. Śniegucki - prawo pracy

M. Śniegucki - prawo pracy
M. Śniegucki - prawo pracy
ID wpisu: 11533
Dodano: 05.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 607
CTR: 0.00%
130
Google
31
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat, mecenas Marek Śniegucki, zaprząta się doradztwem prawnym. Kieruje sprawy firm oraz przedsiębiorstw. Adwokat jest odpowiedzialnym za doradztwo i przeprowadzanie spraw w charakteru prawa cywilnego i gospodarczego, prawa rodzinnego. Co więcej obsługuje sprawy rozwodowe i separacje. W zakres jego prac wchodzą postępowania o odszkodowania, podziały majątków. Co więcej radca prawny Wanda Śniegucka świadczy pomoc prawną w języku francuskim. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do godziny 17:00. Na stronie widnieje szczegółowy wykaz doradztwa prawnego, świadczonego przez kancelarię.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sniegucki.pl

Opinie o stronie www.sniegucki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pan Zdzisław Rajakowski posiada ogromne doświadczenie w pracy adwokata. W swojej kancelarii adwokackiej oferuje pomoc m.in. w sprawach karnych, rodzinnych (...)
Działająca w samym centrum Kielc Kancelaria Adwokacka Konrada Kamińskiego zapewnia swoim klientom całościową radę prawną dosłownie w najtrudniejszych (...)
Jeśli muszą Państwo lub chcą dopełnić czynności, którym trzeba nadać formę notarialną przez sporządzenie odpowiedniego dokumentu urzędowego, (...)
Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Tokarz świadczy całościową i fachową pomoc prawną dla klientów korporacyjnych i osób fizycznych. Zdobywane (...)
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Prawną Rafał Kufieta. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. W ramach działalności Kancelarii specjalizujemy (...)
Pośrednictwem między Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Przedsiębiorstwo (...)
Kancelaria Prawna - Radca Prawny Lucyna Łasica to pomoc prawna na obszarze miasta Bolesławca. Nasza współpraca z Klientem dzięki stosowanym przez (...)
Nasza kancelaria zajmuje się rozmaitego typu trudnościami prawnymi na obszarze Niemiec. Jesteśmy bardzo profesjonalnym kolektywem radców prawnych (...)