Pytania i odpowiedzi Planeta Pytań

Pytania i odpowiedzi Planeta Pytań
Pytania i odpowiedzi Planeta Pytań
ID wpisu: 11512
Dodano: 05.11.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 390
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
93
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portal Planeta Pytań umożliwia każdej osobie na zadanie pytania, które wstydzi się zadać w realu. Na Planecie Pytań nie ma czegoś takiego jak "tabu". Każde pytanie, jeśli zadane w sposób kulturalny, jest publikowane na portalu i może oczekiwać na odpowiedź. Na Planecie można zadawać pytania w sposób anonimowy, ponieważ nie jest wymagana rejestracja.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: planetapytan.pl

Opinie o stronie planetapytan.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Budujesz-Kupujesz.pl to portal budowlany oferujący partnerom z branży budowlanej usługi wspierające oraz reklamujące ich działalność. Najważniejsze (...)
Evigo - serwis informacyjny o handlu elektronicznym. Bieżąca dawka informacji z kraju i całego Świata na temat znanych projektów internetowych, bieżących (...)
W ramach naszej strony oddajemy wszystkim rodzicom bardzo profesjonalne miejsce z rozbudowaną społecznością, które ma za zadanie przedstawiać porady (...)
Stworzyliśmy serwis na zasadzie Sugardaters, gdzie możecie w Polsce szukać bogatego sponsora. Witryna ma już kilka tysięcy użytkowników, dlatego (...)
Strona internetowa, na której można znaleźć opis akcji ekologicznych skierowanych do dzieci szkolnych. Dotyczą one sadzenia drzew, bioróżnorodności (...)
Urbantricity.pl to portal urbanistyczny zamieszczający artykuły o wszelkich przedsięwzięciach budowlanych powstających nad morzem. Użytkownicy naszej (...)
Stoczniowo.org.pl to serwis w pełni poświęcony morzu i różnego rodzaju tematom z nim związanym. Zapraszamy Państwa do lektury artykułów prezentujących (...)
Statystyka matematyczna dostarcza narzędzi i metod różnego rodzaju badaniom, w których główną rolę odgrywa materiał źródłowy o charakterze (...)