LANGUAGE FOR BUSINESS Spółka z o.o.

LANGUAGE FOR BUSINESS Spółka z o.o.
LANGUAGE FOR BUSINESS Spółka z o.o.
ID wpisu: 11324
Dodano: 28.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 696
CTR: 0.00%
145
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Za pomocą wyjątkowo poważanej warszawskiej firmy „Language for Business” mogą Państwo istotnie podnieść swoje kwalifikacje językowe oraz kompetencje w porozumiewaniu się w przeróżnych językach obcych, też z Klientem Biznesowym. prócz tego dzięki rozmaitej ofercie kursów oraz szkoleń językowych, zdołają Państwo udoskonalić kompetencje swoich Pracowników i usprawnić ich komunikację w internacjonalnym świecie biznesu. Kursy przystosowywane są do Państwa indywidualnych potrzeb. Drobiazgowe informacje o zakresie usług i gamie kursów czy szkoleń językowych proponowanych przez wiodącą na rynku firmę „Language for Business” znajdują się na stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: languageforbusiness.pl

Opinie o stronie languageforbusiness.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona Szkoły Stylizacji Select oferuje szeroką gamę szkoleń wizażu, stylizacji paznokci, ubioru i fryzjerstwa. W ofercie szkoły znajdują się (...)
Witryna prezentuje ofertę komercyjnych kursów i szkoleń (internetowych oraz stacjonarnych) poświęconych giełdzie walutowej Forex. Publikowane są (...)
Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie jedynie znakomita kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także niespotykany klimat (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją kursów języka angielskiego przygotowaną przez Domi Lingua - firmę, która zlokalizowana jest Warszawie. (...)
Stowarzyszenie Polskich Energetyków zostało utworzone w 1996 roku. Jest to organizacja, która wyraża interesy całej branży energetycznej. Aktualnie (...)
Wrocławski Zespół Szkół Nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej proponuje naukę w gimnazjum, technikę, liceum ogólnokształcącym bądź Ogólnokształcącym (...)
Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia Naszą to miejsce, w którym pracują artyści, rękodzielnicy, rzemieślnicy, dydaktycy oraz autentyczni (...)
Jeśli poszukują Państwo niezawodnych a zwłaszcza efektywnie działających odkrywczych kosmetyków i osprzętu - wykorzystywanych m.in. w profesjonalnej (...)