LSM osiedle mieszkaniowe

LSM osiedle mieszkaniowe
LSM osiedle mieszkaniowe
ID wpisu: 11309
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 584
CTR: 0.00%
65
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się ze stroną internatową, na jakiej opisana jest oferta Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Aktualnie zajmujemy się zarządzaniem różnego rodzaju nieruchomościami na obszarze 7 osiedli. Nasza działalność ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwoju całej Spółdzielni. Pragniemy umożliwić mieszkańcom jak najłatwiejszy dostęp do placówek handlowo-usługowych oraz kulturalno-oświatowych. Wspieramy funkcjonujące w obrębie LSM Dom Kultury oraz Dom Seniora. Co więcej zapewniamy stałą ochronę budynków mieszkalnych, troszczymy się o utrzymanie porządku, remonty oraz modernizację obiektów, takich jak budynki mieszkalne, place zabaw, skwery. Polecamy sympatyczną oraz profesjonalną obsługę, oraz udzielamy praktycznych porad we wszelkich sprawach związanych z administracją. Dyżury pracowników odbywają się od poniedziałku do piątku. Więcej na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.spoldzielnialsm.pl

Opinie o stronie www.spoldzielnialsm.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wieloletnia, rodzinna firma Gór-Pis z Ząbek świadczy usługi budowy, sprzedaży i doradztwa z zakresu nieruchomości mieszkalnych. Z sukcesem prowadzi (...)
Ihouse.pl to profesjonalny i nowoczesny portal nieruchomości stworzony zarówno z myślą o kupujących i wynajmujących, jak i tych, którzy chcą sprzedawać. (...)
Firma Landbud od ponad 20 lat oferuje działki budowlane w najlepszych dzielnicach Polskich miast. Wszystkie działki są kompleksowo przygotowane pod (...)
W Siedlcach jest zlokalizowana Agencja Obsługi Nieruchomości Konsulting Ewa Kaczor. Zajmujemy się wycenami nieruchomości lokalowych i innych, zabudowanych (...)
Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Nad Morzem Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Naszą specjalizacją jest sprzedaż i najem domów (...)
Atrium Apartamenty to kompleks mieszkalno-wypoczynkowy położony w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo zaledwie osiemdziesiąt metrów od morza. Niezwykle (...)
Delikatna jazzowa linia, przestronny taras i własny ogródek – brzmi dobrze? Kupując dom w 6.Dzielnicy dodatkowo oszczędzisz pieniądze i środowisko. (...)
Kamienica Jagiellońska to stylowa kamienica zlokalizowana w centrum Nowego Sącza, tuż przy skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza. Nasz obiekt (...)