GEOBEST Sp. z o.o.

GEOBEST Sp. z o.o.
GEOBEST Sp. z o.o.
ID wpisu: 11307
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 391
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Geobest jest firmą świadczącą usługi geodezyjne już od z okładem dwudziestu lat. Możemy pochwalić się realizacją wielu projektów na terenie Warszawy i całego kraju, w tym przeszło stu pięćdziesięcioma kilometrami kanalizacji i wodociągów. Urzeczywistniliśmy projekty budynków mieszkalnych, przemysłowych, a także obiektów muzealnych i kupieckich. W skład naszego zespołu wchodzi w tym momencie dziesięciu doświadczonych znawców geodezji i czterech wysokiej klasy konstruktorów wodno-kanalizacyjnych. Na postulat klienta przygotowujemy mapy dla projektów, zasiedzeń i innych mapy prawne. Szczegółową propozycję znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geobest.waw.pl

Opinie o stronie www.geobest.waw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Witam na stronie! Potrzebujesz czegoś nowego na ślub?Fotografowie Cię nie zadowalają? Zdjęcia są szablonowe w Twojej okolicy? Zamów sesję fotograficzną (...)
Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez firmę JAG. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1983 roku w miejscowości Listków. (...)
Klimatyzacja - procedura wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu (...)
ZAPROJEKTUJ MEBLE to przedsiębiorstwo założone i umiejscowione w Szczecinie, przez dwójkę wykwalifikowanych artystów, Karolinę oraz Tomasza Matulis. (...)
Sacrum to krakowski sklep, oferujący naczynia liturgiczne pracowni brązowniczej o tej samej nazwie. Jest to marka z tradycjami w zawodzie, sięgającymi (...)
Mamy dużą przyjemność zaprezentować Państwu firmę BRUKMAN z siedzibą w Strzegomiu. Od lat jesteśmy powiązani z brukarstwem granitowym, nasze (...)
Jesteśmy firmą z długoletnią działalnością, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie handlu używanymi maszynami. Mamy doskonale wyposażone (...)
W Sopocie mieści się spółka T&C, która specjalizuje się w dzierżawie oraz dystrybucji hal namiotowych, a dodatkowo organizacji imprez. W jej (...)