CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji

CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji
CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji
ID wpisu: 11304
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 425
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
53
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma „SORBOCHEM” istnieje od 2004 roku z siedzibą w Gliwicach, jednak działalność prowadzimy na obszarze całego kraju. Na początku zakres działań polegał na wprowadzaniu technik laboratoryjnych, pracach analitycznych oraz sprzedaż specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego. W 2007 roku otworzyliśmy Centrum Badań Środowiska, co spowodowało rozszerzenie naszej oferty o wykonywanie badań w środowisku pracy, a więc pomiary hałasu, drgań, oświetlenia oraz mikroklimatu. Oprócz tego wykonujemy pomiary emisji w środowisku ogólnym połączone są z powietrzem, gazami odlotowymi i emisją hałasu do środowiska. Trudnimy się także przygotowywaniem różnego typu dokumentów dotyczących ochrony środowiska. Dodatkowe informacje podane są na stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sorbchem.pl

Opinie o stronie www.sorbchem.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wdrażanie nowych projektów do firmy związana jest konsultacja zapoznawania ich z pracownikami. Aby w pełni sprawnie przebiegło spotkanie i uzyskało (...)
Naszą specjalnością jest produkcja wysokiej jakości artykułów odblaskowych – kamizelek, opasek samozaciskowych, smyczy, czapek, szelek, chust, (...)
Firma PONIATOWSKI zajmuje się techniką sceniczną. Nasze doświadczenie w obsłudze technicznej imprez sięga 2006 roku. Prowadzimy wynajem profesjonalnego (...)
Zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie dają nasze kantory. Swoje usługi świadczymy na terenie Dolnego Śląska, przede wszystkim przy autostradzie (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą przedsiębiorstwa INMED - Karczewski. Nasza firma powstała w 1996 roku w Krępicach. Specjalizujemy (...)
Zakład Pogrzebowy Ad Patres działa na terenie Kutna i okolic oferując kompletne usługi pogrzebowe, cmentarne oraz kamieniarskie. Jeżeli chcą państwo (...)
Nasza firma znajduje się w Kielcach, jednakże podejmujemy się prac też na obrzeżach Kielc jak również w całym województwie Świętokrzyskim. (...)
Nowoczesny styl ogrodzeń aluminiowych to wizytówka firmy Lakate. W ofercie mamy także ogrodzenia aluminiowe, panelowe, gabionowe, drewniane i stalowe (...)