CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji

CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji
CENTRUM BADAŃ ŚRODOWISKA SORBCHEM S.C. pomiary emisji
ID wpisu: 11304
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 409
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma „SORBOCHEM” istnieje od 2004 roku z siedzibą w Gliwicach, jednak działalność prowadzimy na obszarze całego kraju. Na początku zakres działań polegał na wprowadzaniu technik laboratoryjnych, pracach analitycznych oraz sprzedaż specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego. W 2007 roku otworzyliśmy Centrum Badań Środowiska, co spowodowało rozszerzenie naszej oferty o wykonywanie badań w środowisku pracy, a więc pomiary hałasu, drgań, oświetlenia oraz mikroklimatu. Oprócz tego wykonujemy pomiary emisji w środowisku ogólnym połączone są z powietrzem, gazami odlotowymi i emisją hałasu do środowiska. Trudnimy się także przygotowywaniem różnego typu dokumentów dotyczących ochrony środowiska. Dodatkowe informacje podane są na stronie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sorbchem.pl

Opinie o stronie www.sorbchem.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Meble Paprocki, która znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy długoletnie, sięgające (...)
Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która zajmuje się dystrybucją maszyn do produkcji i obróbki włóknin, zapraszamy do zapoznania się z ofertą (...)
Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowej jakości nagrobków ekskluzywnych. Odznaczają się one nowoczesnym designem, bardzo dobrą trwałością (...)
Podstawą działalności wyzarzanie.pl (Kutno woj.łódzkie) są usługi związane z likwidacją naprężeń po spawaniu. Świadczymy usługi na wysokim (...)
KALHYD to firma, która świadczy usługi hydrauliczne. Obejmują one zaopatrzenie w wodę, np. przepompowniami ścieków, a także wentylację, centralne (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Texo Invest z Rumii w województwie pomorskim. Świadczymy kompleksowe (...)
MAJSTER BUT oferuje produkty w zakresie usług, jakie również znajdują się w zakresie działalności tej rodzinnej firmy, która na rynku działa (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą przedsiębiorstwa INMED - Karczewski. Nasza firma powstała w 1996 roku w Krępicach. Specjalizujemy (...)