BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe

BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
ID wpisu: 11244
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 521
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firmie BILANS Sp. z o.o. mniejsze lub większe przedsiębiorstwa mają możliwość zlecić zarówno całościowe kierowanie ksiąg rachunkowych lub skarbowych, kalkulację płac i obsługi kadrowej, jak również przygotowanie umów zleceń i umów o dzieło. W razie potrzeby przygotujemy pisma formalne do instytucji takich jak US, ZUS, PFRON. Firma specjalizuje się w usługach audytu, rokrocznie wykonuje badanie i analizuje sprawozdania finansowe powyżej 30. podmiotów gospodarczych, uczestniczy w inwentaryzacji składników majątkowych oraz współpracuje z organami nadzorczymi. Detaliczne informacje dostępne są na stronie internetowej firmy BILANS Sp. z o.o., zlokalizowanej w Rybniku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilans.info.pl

Opinie o stronie bilans.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gościniec Tenczyn gorąco zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Zapraszamy wszystkich Gości, którzy chcieliby wypocząć (...)
Agencja funeralna S.O.S., której siedziba znajduje się w Warszawie, świadczy szeroki wachlarz usług pogrzebowych. Możliwe jest kompleksowe zorganizowanie (...)
Na stronie możemy zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa świadczącego usługi w zakresie czyszczenia parowego rozmaitych powierzchni. Jeśli zatem (...)
Zależy ci na tym, aby przeprowadzka była szybka i bezproblemowa? W takim przypadku zachęcamy już teraz do sprawdzenia naszej oferty! Dzięki nam możesz (...)
Zapewniamy w naszej firmie świadczenie usług budowlanych, które związane są z wykonywaniem ekspertyz budowlanych, które realizujemy w ramach zarówno (...)
Odwiedzając zakład pogrzebowy Abba Pater, w którym świadczymy wysokiej jakości usługi pogrzebowe, mają Państwo możliwość wyboru odpowiedniej (...)
Chcielibyśmy zaproponować Państwu ofertę firmy Efekt Metal, która generalnie trudni się na co dzień tym wszystkim, co ma związek z kowalstwem (...)
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Meble Paprocki, która znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy długoletnie, sięgające (...)