BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe

BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
ID wpisu: 11244
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 490
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
64
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firmie BILANS Sp. z o.o. mniejsze lub większe przedsiębiorstwa mają możliwość zlecić zarówno całościowe kierowanie ksiąg rachunkowych lub skarbowych, kalkulację płac i obsługi kadrowej, jak również przygotowanie umów zleceń i umów o dzieło. W razie potrzeby przygotujemy pisma formalne do instytucji takich jak US, ZUS, PFRON. Firma specjalizuje się w usługach audytu, rokrocznie wykonuje badanie i analizuje sprawozdania finansowe powyżej 30. podmiotów gospodarczych, uczestniczy w inwentaryzacji składników majątkowych oraz współpracuje z organami nadzorczymi. Detaliczne informacje dostępne są na stronie internetowej firmy BILANS Sp. z o.o., zlokalizowanej w Rybniku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilans.info.pl

Opinie o stronie bilans.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł przetłumaczyć jakiś tekst lub wynająć tłumacza do prowadzenia konferencji lub zebrań biznesowych? (...)
Salon okulistyczny GRETA, zlokalizowany w Łodzi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom w dziedzinie optyki, świadczy usługi na najwyższym (...)
Perfect Błysk to firma porządkowo-montażowa działająca na terenie województwa łódzkiego, która przystosowuje się do potrzeb klienta. Najistotniejsze (...)
Polecamy profesjonalne usługi z zakresu sprzedaży i serwisu urządzeń kopiujących, drukarek i ksero. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo także: (...)
Czy będę musiał spłacać długi po dziadku? Odziedziczyłem spadek po dziadku, ale po jakimś czasie okazało się, że zamiast mieszkania i samochodu (...)
Wideofilmowanie to niełatwa sprawa. Już wiele osób przekonało się na własnej skórze, że aby nakręcić dobry film, nie wystarczy tylko wysokiej (...)
Firma Akila istnieje na rynku od 1990 roku, a od 1998 roku chcieliśmy poszerzyć zakres swojej działalności oraz paletę proponowanych usług o systemy (...)
Firma Hydrogeologiczna Pangea wykonuje projekty geologiczne i dokumentacje odwiertów pod pompy ciepła oraz ujęć wód podziemnych. Prowadzi również (...)