BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe

BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
ID wpisu: 11244
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 462
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
62
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firmie BILANS Sp. z o.o. mniejsze lub większe przedsiębiorstwa mają możliwość zlecić zarówno całościowe kierowanie ksiąg rachunkowych lub skarbowych, kalkulację płac i obsługi kadrowej, jak również przygotowanie umów zleceń i umów o dzieło. W razie potrzeby przygotujemy pisma formalne do instytucji takich jak US, ZUS, PFRON. Firma specjalizuje się w usługach audytu, rokrocznie wykonuje badanie i analizuje sprawozdania finansowe powyżej 30. podmiotów gospodarczych, uczestniczy w inwentaryzacji składników majątkowych oraz współpracuje z organami nadzorczymi. Detaliczne informacje dostępne są na stronie internetowej firmy BILANS Sp. z o.o., zlokalizowanej w Rybniku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilans.info.pl

Opinie o stronie bilans.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ogrzewanie elektryczne, automatyka i sterowanie oraz podgrzewacze wody to oferta firmy PUH Termoelektryka Ogrzewanie Elektryczne w Nowogródku Pomorskim. (...)
Wszystkich, którzy potrzebują usług doświadczonego notariusza, zapraszamy do Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu, prowadzonej przez Notariusza Iwonę (...)
Przedsiębiorstwo Stanisława Kozy zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kajaków, łodzi i rowerów wodnych dla firm czy klientów indywidualnych. (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Auto-Benz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Świadczymy usługi (...)
Nowoczesna kancelaria adwokacka Anna Marcinkowska oferuje fachową pomoc prawną w wielu dziedzinach na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Jeżeli uważają (...)
Gastrostrada.pl to nowy portal gastronomiczny, prezentujący lokale w całej Polsce. Znajdziecie u nas informacje o restauracjach, barach, pizzeriach, (...)
Znalazłeś się w sytuacji, w której prędko musisz kupić część zamienną do swojego samochodu? Nie masz czasu na bieganie po sklepach? Proponujemy (...)
Firma RIS Dekoracje oferuje dekoracje, które pomogą każdemu stworzyć wnętrza z pomysłem, wyróżniające się na tle innych, piękne, stylowe i (...)