BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe

BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
BILANS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ biuro rachunkowe
ID wpisu: 11244
Dodano: 23.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 470
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
63
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firmie BILANS Sp. z o.o. mniejsze lub większe przedsiębiorstwa mają możliwość zlecić zarówno całościowe kierowanie ksiąg rachunkowych lub skarbowych, kalkulację płac i obsługi kadrowej, jak również przygotowanie umów zleceń i umów o dzieło. W razie potrzeby przygotujemy pisma formalne do instytucji takich jak US, ZUS, PFRON. Firma specjalizuje się w usługach audytu, rokrocznie wykonuje badanie i analizuje sprawozdania finansowe powyżej 30. podmiotów gospodarczych, uczestniczy w inwentaryzacji składników majątkowych oraz współpracuje z organami nadzorczymi. Detaliczne informacje dostępne są na stronie internetowej firmy BILANS Sp. z o.o., zlokalizowanej w Rybniku.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: bilans.info.pl

Opinie o stronie bilans.info.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria notarialna Ewy Kuśmierowskiej i Anety Sitnickiej-Urbaniak zlokalizowana jest w Warszawie. Zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę w (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Karczmę Zamczysko, która zaprasza swoich klientów do Wsi Kałdowo w okolicach Malborka. Karczma działa (...)
Prowadzony przez nas zakład pogrzebowy jest obecny w branży funeralnej już od ponad dwudziestu lat. Nasza firma jest zakładem posiadającym wieloletnie (...)
Nasza firma działa całodobowo, dojedziemy we wskazane miejsce przez klienta o dokładnej godzinie. Poradzimy sobie z każdym problemem hydraulicznym- (...)
Internetowa platforma e-specjalistabhp.pl, to zestaw narzędzi dla Specjalistów BHP. Za sprawą udostępnionych możliwości korzystający dostają dostęp (...)
Firma Solidstal zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem konstrukcji stalowych. Jej oferta obejmuje między innymi garaże blaszane, magazyny (...)
Wysprzątanie całego mieszkania na pewno nie jest łatwym zadaniem, a my bardzo często nie mamy odpowiedniego czasu, aby móc zająć się tym naprawdę (...)
Powstaliśmy wiele lat temu. Firma Dekorion specjalizuje się w dekoracjach balonowych. Wykonujemy z balonów dekoracje na imprezy firmowe, wesela, pikniki. (...)