Tynki, systemy ociepleń i inne materiały budowlane Astex

Tynki, systemy ociepleń i inne materiały budowlane Astex
Tynki, systemy ociepleń i inne materiały budowlane Astex
ID wpisu: 11216
Dodano: 21.10.2013
Kliknięć: 4
Wyświetleń: 4497
CTR: 0.09%
904
Google
122
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Astex-Tynki to producent produktów budowlanych w Polsce, który jest firmą o długiej tradycji sięgającej niespełna 40 lat. Wytwarza ważne elementy dla rynku budowlanego, takie jak, jak np.: tynki, zaprawy klejowe, kleje i grunty. Kompozycja tych wyrobów daje wspaniałe technologie: systemy ociepleń typu styropian, nowoczesne tynki dekoracyjne, zaprawy na sucho, bardzo odporne farby i kleje.

Firma Astex-Tynki przykłada dużą wagę do jakości wyprodukowywanych materiałów, specjalny nacisk położony jest na koronne produkty: tynki (tynki akrylowe, tynki mozaikowe), zaprawy klejowe oparte na recepturach i systemy ociepleń ASTEX-TERM.

Astex zdobył uznanie na rynku materiałów i otrzymał wiele nagród. Firma. oprócz tego, że stara się produkować nie tylko innowacyjne w Polsce tynki, zaprawy klejowe, farby i systemy ociepleń, ale pamięta o zachowaniu standardów kontroli jakości i uzyskiwaniu certyfiktów. Równie ważny jest też końcowy odbiorca, którego zadowolenie jest w centrum uwagi. Astex wypracowało metody odporności produktów na deszcz i zwilgotnienie (np. grunty,tynki silikonowe,zaprawy klejowe).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.astex-tynki.pl

Opinie o stronie www.astex-tynki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wszystkie osoby, którym potrzebne są myjki wysokociśnieniowe Gdańsk powinny się zainteresować ofertą firmy Avis. Udostępnia ona swoim klientom (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez biuro M-Dom z siedzibą w Końskich. Zajmujemy się projektowaniem indywidualnym (...)
W trosce o klienta a także jego zadowolenie firma AMAN nieustannie poszerza swoją ofertę i obecnie ma w stałym dostępie około 50.000 m2 płyt warstwowych. (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Omi Lifts, uwierzytelnionego agenta Orona i jedynego dystrybutora całej gamy produktów tej marki. Zajmujemy (...)
Zapraszamy do współpracy z firmą Solidny Dom, specjalizującą się w budowaniu jednorodzinnych domów mieszkalnych drewnianych. Umożliwiamy zrealizowanie (...)
Przedsiębiorstwo VIZJO to wykwalifikowani pracownicy, jacy gwarantują najwyższą jakość usług i punktualną adaptację. Zapewniamy kompleksowe adaptacje (...)
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnej oferty naszej firmy. Działamy w branży od 2002 roku, a nasze bogate doświadczenie pozwala na (...)
Od paru lat realizujemy na terenie Warszawy, jak i województwa Mazowieckiego kontrole okresowe budynków. W tej chwili chcemy zaproponować współpracę (...)