Centrum Kynologiczne Canid

Centrum Kynologiczne Canid
Centrum Kynologiczne Canid
ID wpisu: 10990
Dodano: 10.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 801
CTR: 0.00%
208
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Canid z Krakowa do swojej szerokiej oferty wprowadziło warsztat pracy behawiorysty. Skierowany jest on, do osób realizujących wszelkiego rodzaju kursy dla behawiorystów i zoopsychologów. Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności oceny i rozwiązywania problemowych zachowań. Warsztaty składają się m.in. z indywidualnych treningów z własnym psem, teoretycznej wiedzy na temat psychologii człowieka oraz zaburzeń zachowania psów. Zajęcia prowadzi Ewelina Włodarczyk – zoopsycholog i behawiorysta z wieloletnim doświadczeniem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.canid.pl

Opinie o stronie www.canid.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

ZOO Kraina, to punkt, w którym odnajdą się posiadacze czworonogów a także innych zwierząt hodowlanych. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości pożywienia (...)
Lecznica Chylonia umieszczona jest na terenie Gdyni, gdzie przyjmuje czworonożnych pacjentów w rozlicznych stadiach choroby. Jesteśmy wszechstronną (...)
Rozmaite klasy gryzoni możemy spotkać na całym globie ziemskim. Wiele z nich oferują nam sklepy zoologiczne do hodowli w warunkach domowych. Prezentujemy (...)
W 1995 roku powstał nasz zakład Podrobex specjalizujący się w produkowaniu żywności dla kotów oraz psów z mięsa wołowego. W ofercie odnajdziecie (...)
posiadamy zaszczyt zaprezentować Państwu usługi gabinetów weterynaryjnych Jarosława Matuszewskiego. Główna siedziba przychodni dla czworonogów (...)
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu Gabinet i Przychodnię Weterynaryjną ustanowione w 1998 roku w Pruszczu Gdańskim przez lekarza weterynarii (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Agro - Serwis z Przedbojewic. Od 1996 roku oferujemy wyposażenia budynków inwentarskich. (...)
Z ogromną radością przedstawiamy Państwu Lecznicę Weterynaryjną As założoną w 1996 roku w Olsztynie przez małżeństwo lekarzy weterynarii- (...)