Strona startowa

Strona startowa
Strona startowa
ID wpisu: 10950
Dodano: 09.10.2013
Kliknięć: 4
Wyświetleń: 1119
CTR: 0.36%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
473
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Funkcjonalna i nowoczesna strona startowa, dostępna w internecie już teraz. Możliwość dodania i uporządkowania własnych linków do interesujących stron, portali oraz innych ciekawych elementów sieci. Funkcjonalne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie o nazwie Startbook, dostępne jest dla każdego. Ponadto, portal ten daje całą paletę nieograniczonych możliwości. To również sprofilowana strona startowa dla kobiet i dla mężczyzn, której główną ideą jest podział na najważniejsze kategorie (uroda, moda, motoryzacja, sport i wiele innych), jak również łatwy i prosty dostęp do funkcji typu: okazje, pogoda, promocje, bramka sms. Startbook jako strona startowa, to zupełnie inny punkt widzenia korzystania z zasobów internetu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.startbook.com

Opinie o stronie www.startbook.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Portal internetowy Wkoło Nas powstał z myślą o integrowaniu i powiadamianiu mieszkańców miast, osiedli oraz gmin. Do tej pory zyskał on wielu użytkowników, (...)
W naszym serwisie internetowym natreningu.net znajdą Państwo mnóstwo interesujących artykułów na temat zdrowia, odżywiania, fitness i siłowni, (...)
Jeśli wydaje Ci się, że organizacja wesela jest naprawdę trudna i żmudna spróbujemy temu zaprzeczyć. Przygotowaliśmy Wam bowiem wirtualnego asystenta (...)
Udostępniamy Państwu profesjonalny poradnik o zakupie markowych grillów. Omawiamy potencjał rozwiązań marki Weber. Rozmawiamy o najlepszych technikach (...)
Portal SekretySukcesu.eu opisze Ci pozycje książkowe, które pomogą w rozwinięciu silnego narzędzia, jakim jest pozytywne rozumowanie. Jednym (...)
Nasza strona internetowa została skonstruowana, by pozwolić chętnym na sprawdzenie ich poziomu IQ. IQ, inaczej iloraz inteligencji, wielkość, którą (...)
Stworzyliśmy serwis NaszSenior.pl, który jest skierowany do osób w starszym wieku, które chcą być aktywne i korzystać z wielu możliwości, jakie (...)
Internetowa strona nuclearts.pl pozwala na zaznajomienie się z wieloma ciekawymi poradami, które odnoszą się do różnych zagadnień tematycznych. (...)