Strona startowa

Strona startowa
Strona startowa
ID wpisu: 10950
Dodano: 09.10.2013
Kliknięć: 4
Wyświetleń: 1168
CTR: 0.34%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
491
Google
15
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Funkcjonalna i nowoczesna strona startowa, dostępna w internecie już teraz. Możliwość dodania i uporządkowania własnych linków do interesujących stron, portali oraz innych ciekawych elementów sieci. Funkcjonalne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie o nazwie Startbook, dostępne jest dla każdego. Ponadto, portal ten daje całą paletę nieograniczonych możliwości. To również sprofilowana strona startowa dla kobiet i dla mężczyzn, której główną ideą jest podział na najważniejsze kategorie (uroda, moda, motoryzacja, sport i wiele innych), jak również łatwy i prosty dostęp do funkcji typu: okazje, pogoda, promocje, bramka sms. Startbook jako strona startowa, to zupełnie inny punkt widzenia korzystania z zasobów internetu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.startbook.com

Opinie o stronie www.startbook.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Statystyka matematyczna dostarcza narzędzi i metod różnego rodzaju badaniom, w których główną rolę odgrywa materiał źródłowy o charakterze (...)
Katalog Stron Internetowych PReffect. Nasz katalog to internetowa baza firm, gdzie znajdą Państwo szeroką gamę serwisów opierających swoje działanie (...)
Zamysłem powstałego na terenie byłego Związku Radzieckiego projektu METEOPROG jest przedstawianie prognozy pogody w czasie rzeczywistym. Znaczne doświadczenie (...)
Polishhearts.nl to internetowy serwis randkowy przeznaczony specjalnie dla Polaków i Polek mieszkających w Holandii. To właśnie dzięki niemu można (...)
Prezentujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej www.doradcazakupowy.com.pl/blog/ cenne informacje dotyczące produktów z różnych kategorii. (...)
W czasach potężnej konkurencji rynkowej firmy chcące zapisać się w świadomosci potencjalnych klientów powinny przykładać dużą wagę do reklamy. (...)
Każdy kto intensywnie zajmuje się sportem wie, jak ważny jest wybór odpowiedniego obuwia sportowego. Ponieważ moją miłością są zarówno buty, (...)
www.predkosc.pl jest stroną na której możesz wykonać test prędkości łącza - speed test, sprawdzić prędkość wysyłania i odbierania danych (...)