CENTRUS B. HRUZEWICZ dezynsekcja lublin

CENTRUS B. HRUZEWICZ dezynsekcja lublin
CENTRUS B. HRUZEWICZ dezynsekcja lublin
ID wpisu: 10928
Dodano: 08.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 387
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
57
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Usług Sanitarnych CENTRUS powstało w 1989 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się implementowaniem systemów zabezpieczeń przed szkodnikami, które są w pełni zgodne z określonymi warunkami czystości i bezpieczeństwa. Zapewniamy Państwu nadzwyczaj wysoki poziom usług, które zapewnią Państwu całkowite wyekwipowanie w niezbędne produkty myjące i dezynfekujące. Zajmujemy się bezpieczeństwem wewnętrznym i zewnętrznym budynków. Instalujemy odstraszacze dla ptaków, jakie zanieczyszczają oraz oszpecają odchodami elewacje budynków. Instalujemy systemy obserwacji i obsługi systemu HACCP precyzyjnie z jego zasadami, łącznie z wprowadzeniem pełnej dokumentacji. Zapraszamy na witrynę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: hruzewicz.pl

Opinie o stronie hruzewicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma P.W. Zielonka serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych kupnem wyrobów z metali kolorowych. W ofercie mieszczą się między (...)
ArtCore Design to pracownia architektury wnętrz, którą tworzy zespół dyplomowanych architektów i specjalistów różnych branż. Zajmujemy się (...)
Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości materiałów wideo. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak wideofilmowanie uroczystości, (...)
Przedsiębiorstwo Alerta to lider w zapewnianiu przedsiębiorstwom bezpieczeństwa pracy. W swojej ofercie posiada ono niemal 80 szkoleń i usług z zakresu (...)
Bistro Złota Owca zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoim menu i odwiedzenia lokalu znajdującego się w Sosnowcu w województwie Śląskim. W (...)
O ile poszukują Państwo wysokiej jakości, zdrowego czworonoga jednej z sprawdzonych ras, zachęcamy, żeby zaznajomić się z propozycją przygotowaną (...)
Jeśli Twoja firma potrzebuje specjalistycznego programu, zdecydowanie poznaj się z propozycją Excodus z Warszawy! Pracujący tu młodzi, ambitni programiści (...)
Śmierć bliskiej osoby jest dramatem dla rodziny. Często pogrążeni w bólu, z ogromnym trudem podchodzą do organizowania pogrzebu. W tym trudnym (...)