Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań

Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
ID wpisu: 10840
Dodano: 04.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 515
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
100
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wyspecjalizowany psychoterapeuta – Marta Melka-Roszczyk, mająca gabinet w Poznaniu, w zakresie swoich usług posiada terapie indywidualne, małżeńskie, rodzinne oraz terapie uzależnień.
Oferuje profesjonalną pomoc w przypadku zaburzeń psychicznych, problemów sfery seksualnej lub zawodowej, a także pomoże w walce ze stresem, depresją i nerwicą.
Umożliwia zrozumienie siebie, poprawia relacje interpersonalne, a ponad to rozwiązuje problemy z nieśmiałością, a nawet z agresją. Prowadzi również psychoterapię dla osób z zaburzeniami odżywiania, takimi jak bulimia i anoreksja.
Popraw swoją jakość życia!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psycholog.w.poznaniu.pl

Opinie o stronie www.psycholog.w.poznaniu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinety lekarskie chcące wyposażyć swój gabinet w najlepszy sprzęt medyczny powinni zgłosić się do sklepu Internetowego Kredos, który zajmuję (...)
Piękny, śnieżnobiały uśmiech to wyznacznik zdrowych i zadbanych zębów. Dbając o zęby często korzystamy z ofert stomatologów. Zdarza się i (...)
Skorzystaj z usług istniejącej od 1991 roku stomatologiczno-lekarskiej przychodni Demeter. Znajdujemy się wURIYW3N9 Warszawie w jednej z 3 lokalizacji (...)
Gabinet stomatologiczny Implant-Dent namawia pacjentów z Jarocina i otaczających go miejscowości do zaczerpnięcia ze swej rozległej propozycji posług (...)
Firma Agronas sp. z o.o. to cieszący się popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą producent i dystrybutor najwyższej jakości materiału (...)
Zakład optyczny "Optyka Łazarowicz"z siedzibą w Dąbrowie Górniczej działa w branży od ponad trzydziestu lat. Oferujemy szeroki asortyment (...)
Zakład Optyczny Janusz Kosiński zaistniał w 1986 roku z myślą o potrzebach Klientów szukających najwyższej klasy oprawek oraz soczewek okularowych, (...)
W Rzeszowie ma swoją siedzibę gabinet dentystyczny NZOZ Stomatologia A.Tułecki, który realizuje solidne świadczenia stomatologiczne. Od trzech pokoleń (...)