Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań

Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
ID wpisu: 10840
Dodano: 04.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 560
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
108
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wyspecjalizowany psychoterapeuta – Marta Melka-Roszczyk, mająca gabinet w Poznaniu, w zakresie swoich usług posiada terapie indywidualne, małżeńskie, rodzinne oraz terapie uzależnień.
Oferuje profesjonalną pomoc w przypadku zaburzeń psychicznych, problemów sfery seksualnej lub zawodowej, a także pomoże w walce ze stresem, depresją i nerwicą.
Umożliwia zrozumienie siebie, poprawia relacje interpersonalne, a ponad to rozwiązuje problemy z nieśmiałością, a nawet z agresją. Prowadzi również psychoterapię dla osób z zaburzeniami odżywiania, takimi jak bulimia i anoreksja.
Popraw swoją jakość życia!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psycholog.w.poznaniu.pl

Opinie o stronie www.psycholog.w.poznaniu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinet dentystyczny Sawdent-Pogoń z Sosnowca specjalizuje się w leczeniu zębów u dzieci oraz dorosłych. Przeprowadzamy profilaktykę dentystyczną, (...)
Prywatny Gabinet Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA”, proponuje Państwu ocenę różnorodnych zaburzeń i radzi strategię postępowania i przeprowadza (...)
Jeśli potrzebujesz skorzystać z konsultacji ortopedycznej bez oczekiwania długich miesięcy na wizytę zapraszamy do gabinetu Cryos we Wrocławiu. (...)
Serdecznie zapraszamy dzieci oraz dorosłych do gabinetu stomatologicznego Ortodentica w Rybniku. Oferujemy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. (...)
Zachęcamy do korzystania z propozycji przygotowanej przez Specjalistyczny Gabinet Lekarski Mariusza Birnaumba. Mieści się on w Ustce oraz gwarantuje (...)
Psychoterapia Białystok, psychoterapeuta Białystok specjalizuje się w: terapia małżeńska w Białymstoku, psychoterapia Białystok. Psychoterapeuta (...)
Biokominki Nice-House w Poznaniu. Ekologiczne kominki nie wymagają posiadania instalacji kominowej, tak więc idealnie nadają się do mieszkań. Biokominki (...)
Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są (...)