Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań

Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań
ID wpisu: 10840
Dodano: 04.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 507
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
100
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wyspecjalizowany psychoterapeuta – Marta Melka-Roszczyk, mająca gabinet w Poznaniu, w zakresie swoich usług posiada terapie indywidualne, małżeńskie, rodzinne oraz terapie uzależnień.
Oferuje profesjonalną pomoc w przypadku zaburzeń psychicznych, problemów sfery seksualnej lub zawodowej, a także pomoże w walce ze stresem, depresją i nerwicą.
Umożliwia zrozumienie siebie, poprawia relacje interpersonalne, a ponad to rozwiązuje problemy z nieśmiałością, a nawet z agresją. Prowadzi również psychoterapię dla osób z zaburzeniami odżywiania, takimi jak bulimia i anoreksja.
Popraw swoją jakość życia!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psycholog.w.poznaniu.pl

Opinie o stronie www.psycholog.w.poznaniu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych FORMMED to szpital i przychodnia prowadzące leczenie zarówno dzieci jak i dorosłych. W szpitalu wykonujemy (...)
Osoby nastawione na szybkie osiąganie rezultatów w dążeniu do poprawy zdrowia, z pewnością potraktują naszą ofertę z zainteresowaniem. Jako firma, (...)
Pragniemy serdecznie wszystkich zachęcić do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego Periogabinet, w którym każdy z Was będzie mógł zadbać (...)
Nasz ośrodek psychoterapii od wielu lat zajmuje się prowadzeniem terapii typu gestalt. Celem terapoi jest przede wszystkim do osób, które borykają (...)
Zachęcamy do zapoznania się z propozycją Zakładu Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Aron. Firma prowadzi aktywność od 1986 roku, a główny profil (...)
In-Altum jest przychodnią specjalistyczną, zatrudniającą głównie psychologów i psychiatrów. Nasz zespół to prawie dwudziestu znanych i uznanych (...)
Diagnostyką i leczeniem chorób i urazów narządów ruchu, zwłaszcza dolegliwości czy urazy kości, układu więzadłowo-stawowego, ale również (...)
Poszukujecie efektywnego rozwiązania dla swoich zębów i całościowej opieki? Pełen zakres usług stomatologicznych oferuje Villadental w Gorzowie (...)