Poradnia terapii mutyzmu

Poradnia terapii mutyzmu
Poradnia terapii mutyzmu
ID wpisu: 10770
Dodano: 02.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 728
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
94
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci wraz z uwzględnieniem rodziców. Mutyzm wybiórczy oraz nieśmiałość u dziecka to są objawy, które powinno się kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Atutem naszej specjalistycznej poradni są specjalistyczne podejście, konsultacje, szkolenia oraz interwencje dzieci, które chorują na mutyzm. Dostarczamy informacji jak odróżnić nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja wspiera dzieci, a także rodziny, które walczą z tym problemem. Jako pierwsi w kraju dość dobrze radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z współczesnymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni eksperci zapewniają doskonałą opiekę oraz wsparcie, które rzutuje na przyszłość dzieci i ich prawidłową komunikację ze światem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mutyzmporadnia.pl

Opinie o stronie mutyzmporadnia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gorąco zapraszamy do skorzystania z różnorodnej oferty naszej przychodni weterynaryjnej. W Biomedleku uwielbiamy wszelkie zwierzęta, dlatego dokładamy (...)
Profesjonalna pomoc w leczeniu nerwic, fobii, depresji, uzależnień, problemów emocjonalnych, pomoc w rozwoju osobistym. Zapraszamy do skorzystania (...)
Chore dziecko nie zawsze potrafi powiedzieć co mu dolega. Dlatego rodzice powinni wiedzieć, jak wyglądają najczęstsze choroby dziecięce i czy są (...)
Myślisz, że objawy, które zauważasz są wynikiem choroby? Portal wylecz.to jest idealnym miejscem wymiany opinii na temat zdrowia. Popularyzowana (...)
Fan - Dent to Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny z Gdańska. Oferujemy implanty, chirurgię, periodontologię, wybielanie zębów, protetykę, leczenie (...)
Masz trudności natury psychicznej? Znajdujesz się w wyjątkowo ciężkiej sytuacji osobistej? Nie musisz radzić sobie sam. Profesjonalną, rzetelną (...)
4Life Transfer Factor oficjalny dystrybutor na terenie Polski. Suplementy diety Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus, Transfer Factor Tri-Factor (...)
Naszą stronę stworzyliśmy z myślą o osobach borykających się z problemem dny moczanowej. W serwisie zamieszczamy szereg artykułów oraz porad (...)