Poradnia terapii mutyzmu

Poradnia terapii mutyzmu
Poradnia terapii mutyzmu
ID wpisu: 10770
Dodano: 02.10.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 712
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
94
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci wraz z uwzględnieniem rodziców. Mutyzm wybiórczy oraz nieśmiałość u dziecka to są objawy, które powinno się kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Atutem naszej specjalistycznej poradni są specjalistyczne podejście, konsultacje, szkolenia oraz interwencje dzieci, które chorują na mutyzm. Dostarczamy informacji jak odróżnić nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja wspiera dzieci, a także rodziny, które walczą z tym problemem. Jako pierwsi w kraju dość dobrze radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z współczesnymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni eksperci zapewniają doskonałą opiekę oraz wsparcie, które rzutuje na przyszłość dzieci i ich prawidłową komunikację ze światem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: mutyzmporadnia.pl

Opinie o stronie mutyzmporadnia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Obecnie ludzkość musi radzić sobie z coraz większą grupą przypadłości. Należą do nich schorzenia nie tylko o podłożu genetycznym, lecz także (...)
Prezentujemy Państwu całodobową przychodnię Chylonia, jaka powstała w 1995 roku. Gabinet weterynaryjny znajduje się w Gdyni-Chyloni. Dysponujeróżnorodnymi (...)
Nasza firma oferuje maty masujące, maty do masażu które znakomicie nadają się do leczenia rwy kulszowej oraz bólów kręgosłupa i pleców. Rwa (...)
Czy wiesz, co oznacza u Twojego małego dziecka: ból gardła i towarzysząca mu wysypka na dłoniach, stopach oraz wokół ust? To pierwsze symptomy, (...)
Mutyzm oraz nieśmiałość u dziecka to bardzo ważne pojęcia powiązane z rozwojem wszystkich dzieci. Poradnia Terapii Mutyzmu dosyć dobrze radzi, (...)
Nie jest łatwo poradzić sobie ze skutkami ubocznymi, które niesie za sobą chemioterapia. To proces nierzadko bardzo dla pacjenta niekomfortowy aczkolwiek (...)
W naszym salonie optycznym w Gdańsku oferujemy profesjonalne badanie wzroku wykonywane przez fachowca optometrystę. Badamy ostrość wzroku za pomocą (...)
Klinika Skutecznego Odchudzania - obecnie jedna z najlepszych klinik w Warszawie istniejąca na rynku od 2006 roku. Oferta firmy zawiera: rozpiski diet (...)