Szkoła rodzenia Poznań - Bambino

Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
ID wpisu: 10765
Dodano: 30.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 676
CTR: 0.15%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
178
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bezpłatna Szkoła Rodzenia Bambino w Poznaniu zaprasza przyszłych rodziców na darmowy kurs rodzenia, a także zachęca do skorzystania z wizyt patronażowych po porodzie. Oprócz przygotowania do porodu oferujemy masaże dla ciężarnych, a także dodatkowe bezpłatne kursy: Shantala, chustonoszenia i pierwszej pomocy noworodkowi. Dla zainteresowanych, nasza położna może być obecna podczas porodu - pomoc douli.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkola-bambino.pl

Opinie o stronie szkola-bambino.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz recepty na zwiększenie motywacji swoich pracowników? Wiele lat doświadczenia i setki klientów trenera mentalnego Jakuba B. Bączka jest dowodem (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Jagiellońskiego Centrum Języków UJ. Zapraszamy studentów, nauczycieli akademickich a także (...)
Szkoła College Med znajduje się w Kielcach w województwie Świętokrzyskim. Szkoła ta prowadzi bardzo wiele kursów z różnych dziedzin, niektóre (...)
W ramach oferty naszej szkoły nurkowania zapewniamy kursy nauki nurkowania oraz kursy dla osób posiadających już certyfikaty. Nasza szkoła prowadzi (...)
Na stronie omawiane są zagadnienia związane z tematyką prawa farmaceutycznego, regulatory affairs, rejestracji leków, wytwarzania produktów leczniczych (...)
Pi School Wyjątkowa Szkoła Języków Obcych. Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również szkolenia dla firm. Naszym (...)
Firma handlowo-usługowa „Michniewski” to przedsiębiorstwo, w jakim otrzymają Państwo fachową pomoc z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. (...)