Szkoła rodzenia Poznań - Bambino

Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
ID wpisu: 10765
Dodano: 30.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 754
CTR: 0.13%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
182
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bezpłatna Szkoła Rodzenia Bambino w Poznaniu zaprasza przyszłych rodziców na darmowy kurs rodzenia, a także zachęca do skorzystania z wizyt patronażowych po porodzie. Oprócz przygotowania do porodu oferujemy masaże dla ciężarnych, a także dodatkowe bezpłatne kursy: Shantala, chustonoszenia i pierwszej pomocy noworodkowi. Dla zainteresowanych, nasza położna może być obecna podczas porodu - pomoc douli.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkola-bambino.pl

Opinie o stronie szkola-bambino.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zdanie państwowego sprawdzianu na prawko jest zależny od umiejętności i także od profesjonalnej szkoły jazdy. G.P.S. to szkoła jazdy z Krakowa, (...)
Długoletnie doświadczenie, najwyższej klasy instruktorzy nauki jazdy oraz wyśmienite zaplecze, znajdziecie Państwo w obecnym, od 1997 roku, w Stargardzie (...)
Centrum Języków Obcych Best od kilkunastu lat prowadzi nadzwyczaj efektywne kursy, w tym momencie już 28, języków obcych. Gruntownie przygotowani (...)
Studio Sztuki to policealne studium zawodowe, prowadzące działalność edukacyjną od 1992 roku i mieszczące się w Warszawie. W naszej szkole zdołacie (...)
Zielonogórska firma Medline zaprasza na stronę internetową poświęconego defibrylatorom i pierwszej pomocy . Firma Medline jest oficjalnym dystrybutorem (...)
Estetiqa to mobilny salon kosmetyczny z 9-letnim doświadczeniem, który oprócz szerokiego zakresu usług kosmetycznych zajmuje się również organizacją (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy PRO.EDU z Wągrowca w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem (...)
Zabawy animacyjne dla dzieci i dorosłych to propozycje, które będziecie mogli poznać, jeśli zdecydujecie się na nasz kurs, w ramach którego przygotowujemy (...)