Szkoła rodzenia Poznań - Bambino

Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
ID wpisu: 10765
Dodano: 30.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 707
CTR: 0.14%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
179
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bezpłatna Szkoła Rodzenia Bambino w Poznaniu zaprasza przyszłych rodziców na darmowy kurs rodzenia, a także zachęca do skorzystania z wizyt patronażowych po porodzie. Oprócz przygotowania do porodu oferujemy masaże dla ciężarnych, a także dodatkowe bezpłatne kursy: Shantala, chustonoszenia i pierwszej pomocy noworodkowi. Dla zainteresowanych, nasza położna może być obecna podczas porodu - pomoc douli.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkola-bambino.pl

Opinie o stronie szkola-bambino.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma handlowo-usługowa „Michniewski” to przedsiębiorstwo, w jakim otrzymają Państwo fachową pomoc z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. (...)
Akademia Mistrzostwa Sportowego przeprowadza szkolenia oraz nadaje uprawnienia trenerskie z zakresu 14 różnych dziedzin sportowych i z branży fitness. (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę LSJ HR Group. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2002 roku w Szczecinie. Specjalizujemy (...)
Szkoła rajdowej jazdy samochodem oraz motocyklem Driving Academy oferuje szkolenia flotowe, szkolenia samochodowe, szkolenia motocyklowe, doskonalenie (...)
Firma STAY & PLAY z Małopolski specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy, kierowanych do osób nie posiadających (...)
Szkoła College Med znajduje się w Kielcach w województwie Świętokrzyskim. Szkoła ta prowadzi bardzo wiele kursów z różnych dziedzin, niektóre (...)
Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i efektywność prowadzonych kursów języka norweskiego we Wrocławiu oraz nauki języka norweskiego online. (...)
KDK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą eventową działającą na polskim rynku od 2005 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją (...)