Szkoła rodzenia Poznań - Bambino

Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
Szkoła rodzenia Poznań - Bambino
ID wpisu: 10765
Dodano: 30.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 660
CTR: 0.15%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
178
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Bezpłatna Szkoła Rodzenia Bambino w Poznaniu zaprasza przyszłych rodziców na darmowy kurs rodzenia, a także zachęca do skorzystania z wizyt patronażowych po porodzie. Oprócz przygotowania do porodu oferujemy masaże dla ciężarnych, a także dodatkowe bezpłatne kursy: Shantala, chustonoszenia i pierwszej pomocy noworodkowi. Dla zainteresowanych, nasza położna może być obecna podczas porodu - pomoc douli.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: szkola-bambino.pl

Opinie o stronie szkola-bambino.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Radzionkowski ośrodek nauki jazdy RAJD zachęca nie tylko tych spośród Klientów, którzy zainteresowani są zdobyciem prawa jazdy kategorii A, B, (...)
Jedną z moich usług, wychodzących poza sketchnoting oraz myślenie wizualne, jest nagrywanie i organizacja webinarów. To uzupełnienie dla mojej dziedziny, (...)
Nasze usługi kierujemy do świadomych różnych zagrożeń firm, instytucji szkół jak i do osób indywidualnych. Skupiamy wyłącznie profesjonalistów (...)
Jesteśmy tarnogórską szkołą jazdy, która od wielu lat szkoli kandydatów na kierowców podczas organizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. (...)
Doskonałe narzędzie usprawniające proces nauczania stanowią bardzo funkcjonalne, praktyczne i przyjemne w użytkowaniu aplikacje z zakresu e-learning. (...)
Lektor to firma z tradycjami, której specjalnością jest turystyka językowa. Obozy młodzieżowe organizowane przez firmę to połączenie zabawy, (...)
Czy wiesz że inni pracownicy korzystają ze szkolenia kadr ? W dzisiejszych czasach pracodawcy potrzebują pracowników bogatych w praktyczne umiejętności. (...)
Szkoła rysunku TOTU oferuje profesjonalne przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia o kierunku architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo, (...)