Inkop – przewierty, mikrotuneling, wynajem koparek

Inkop – przewierty, mikrotuneling, wynajem koparek
Inkop – przewierty, mikrotuneling, wynajem koparek
ID wpisu: 10759
Dodano: 30.09.2013
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 604
CTR: 0.33%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
90
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma Inkop jest czołowym przedstawicielem w dziedzinie profesjonalnych robót inżynieryjnych. W ofercie naszej firmy można znaleźć mikrotuneling oraz przewierty, które są wykonywane bardzo precyzyjnie, zwracając uwagę na wszystkie elementy. Do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i terminowo. Podczas pracy wykorzystujemy koparki kołowe, gąsienicowe, minikoparki, a dodatkowo inne, najwyższej klasy maszyny. Wszystkie urządzenia czy maszyny można kupić, są objęte gwarancją. Polecamy nasze usługi!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: inkop.pl

Opinie o stronie inkop.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedsiębiorstwo PEBE pracuje w Warszawie od wielu lat dostarczając profesjonalne parkiety i deski podłogowe, m.in. firmy Karelia. Profil działalności (...)
Jeśli poszukujesz firmy która przeprowadza fachowe usługi spawalnicze - zapraszamy do współpracy ze SPAW - Technika Spawalnicza z Tych. Dzięki długoletniej (...)
mieszcząca się w Brzeszczach firma Ecozysk od lat specjalizuje się w wykonawstwie studni głębinowych. Wykonujemy badania jakościowe wody, wiercenia (...)
BHP Groupd powstała w 2010 roku. Od tego roku specjaliujemy się w szerzeniu usług BHP z zakresu nadzorów budowlanych i outsourcingu w zakkresie służb (...)
Firma Emb Systems istnieje na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w różnego rodzaju haftach oraz drukach na koszulkach. Nasze prace wykonujemy na (...)
Dzisiaj w erze braku czasu na weryfikowanie informacji i nadpodaży informacji, sensowne kontakty handlowe są bardzo ważne. Wyszukanie kontaktów handlowych (...)
Polecamy Państwu usługi i produkty betonowe naszej firmy. Działalność prowadzimy na obszarze Rusocic w województwie małopolskim. Produkty betonowe (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją, którą przygotował dla Państwa Hotel Remes. Nasz obiekt znajduje się w Opalenicy pod Poznaniem, (...)