Małopolskie Centrum Numizmatyczne sprzedaż monet

Małopolskie Centrum Numizmatyczne sprzedaż monet
Małopolskie Centrum Numizmatyczne sprzedaż monet
ID wpisu: 10668
Dodano: 26.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 735
CTR: 0.00%
124
Google
13
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zachęcamy do podjęcia kooperacji z Małopolskim Centrum Numizmatycznym. Siedziba centrum znajduje się w województwie małopolskim. Skupujemy wszelkie monety polskie, zagraniczne, antyczne oraz złoto czy srebro. W sytuacji dużych kolekcji, po wcześniejszej wycenie odbieramy je osobiście. Natomiast pojedyncze egzemplarze szacujemy telefonicznie czy też za sprawą wiadomości e-mail. W dodatku współpracujemy z fachową jednostką grandingową pośredniczącą w trakcie odbierania monet do gradingu. Osobom korzystającym z naszych usług zapewniamy pełną dyskrecję. Zapewniamy realizacje zleceń w wyznaczonym wcześniej terminie. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: monety-mcn.pl

Opinie o stronie monety-mcn.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Najlepszym uzupełnieniem każdej imprezy są właśnie dobre pokazy iluzjonistyczne, bankietów, wesel czy urodzin. Maciej Kozłowski dostał się do (...)
Bezpłatny poradnik internetowy, w którym znajdziesz odpowiedzi na mnóstwo pytań. Znajdziesz tu kategorie takie jak: dom, praca, sport, edukacja, rozrywka, (...)
Sklep Numizmatyczny V&V CoinArt jest obecny na polskim rynku od 1988 roku. Na tle innych podmiotów o podobnym charakterze wyróżnia go szerokie spektrum (...)
Na ślubie pilnie obserwujemy, kadrujemy i staramy się uchwycić to co na zdjęciach najważniejsze, czyli emocje. Sesja w plenerze... Szalona?… (...)
Starachowickie przedsiębiorstwo handlowo usługowe Azalia to świetny punkt zaopatrzeniowy dla wszystkich tworzących wiązanki i bukiety z użyciem (...)
Collecton - Internetowa Giełda Kolekcjonerów. Ogłoszenia: kolekcje, dzieła sztuki, antyki, meble, numizmatyka, filatelistyka, militaria, pojazdy, (...)
Zgromadzone przeze mnie repliki zegarków najbardziej znanych na świecie marek, stały się powodem powstania tego oto serwisu zegarki-kolekcjonerskie.com. (...)
Czy chciałbyś kiedykolwiek wykonać swój niezapomniany skok spadochronowy? Jeśli tak to skontaktuj się z nami. Skaczemy w największej ilości miast (...)