PROZAP biuro projektowe

PROZAP biuro projektowe
PROZAP biuro projektowe
ID wpisu: 10665
Dodano: 26.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 524
CTR: 0.00%
72
Google
30
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mieszczące się w Puławach biuro PROZAP, oferuje kompleksowe usługi w obrębie projektowania oraz modernizacji instalacji, budynków oraz pozostałych elementów infrastruktury budowlanej dla przeróżnych dziedzin przemysłu. Ponad 40 letnie doświadczenie oraz wykorzystywanie nowych technologii to gwarancja usług najwyższej jakości, jakie są doceniane na rynku międzynarodowym. Opracowujemy projekty obiektów mieszkalnych, hal, magazynów, całych kompleksów, systemów fabrycznych, wodnych, kanalizacyjnych, oczyszczających i odpylających powietrze w zakładach chemicznych oraz produkcyjnych. Poza usługami projektowymi, zajmujemy się nadzorem budowlanym oraz inżynieryjnym, a także zarządzamy firmami podwykonawczymi oraz pomagamy wdrożyć nowe technologie. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw różnorodnych branż. Pełna oferta mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: prozap.com.pl

Opinie o stronie prozap.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Anam, które mieści się w Dąbrowicy, w województwie lubelskim. Mamy duże doświadczenie w produkcji wyrobów (...)
Milatrans Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w regionie Białegostoku. Jesteśmy obecni na rynku od 2004 roku. Oferujemy Państwu (...)
Zakład Pogrzebowy Ars oferuje Państwu kompleksową pomocw ramach organizacji ceremonii pogrzebowych. Prowadzimy swoją aktywność w Skierniewicach. (...)
Czystebiuro.com.pl to kompetentna firma sprzątająca, jaka prowadzi swoją działalność na terenie Warszawy i okolic. Pierwotny charakter naszych działań (...)
Kowalstwo to usługa robiąca przepiękne bramy i elementy dekoracyjne. Nasza witryna przedstawia to zajęcie jako niemalże sztukę na którą trzeba (...)
Zakład pogrzebowy Dariusz Szweda zaprasza do poznania się z działalnością przedsiębiorstwa. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu ceremonii (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Auto-Benz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Świadczymy usługi (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję przedsiębiorstwa Sanit- Gaz. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Jasionce pod Rzeszowem, (...)