POChP łódź

POChP łódź
POChP łódź
ID wpisu: 10533
Dodano: 22.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2174
CTR: 0.05%
1165
Google
52
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Witam wszystkich, wita Was Wojciech Piotrowski. Jestem doktorem hab med, specjalistą chorób płuc. Serdecznie Ciebie zapraszam do zwiedzenia mojej strony pulmonolog.net. Zobaczą tutaj Państwo moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w kilku chorobach: sarkoidoza, astma, choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Przyjedź do mojego prywatnego gabinetu, mieszczącego się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Oferujemy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
W naszym kraju coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie ma ona charakteru infekcyjnego, ani nowotworowego. Choroba śródmiąższowa płuc charakteryzuje się ciągiem zmian rozsianych blisko po całych płucach i nie tylko. Nagminnie w wielu przypadkach choroba ta nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
Długie choroby płuc stanowią rosnący problem, szczególnie w kasiastych krajach dobrze rozwiniętych, w których występuje zjawisko starzenia się społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie zdobywają należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pulmonolog.net

Opinie o stronie www.pulmonolog.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinet chiro-reh leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz urazów sportowych Rehabilitacja lecznicza masaże terapia manualna
Planują Państwo szybki powrót do zdrowia po kontuzji lub urazie? Zapraszamy do Fizjomotus - Prywatnej przychodni diagnostyczno-rehabilitacyjnej w Krakowie. (...)
W Bielsku-Białej mieści się gabinet stomatologiczny Truszel. Zatrudnieni w placówce dentyści zajmują się profilaktyką, fluoryzacją, lakowaniem (...)
Badania diagnostyczne - od EKG oraz holtery po szczepienia, profilaktyka i badania laboratoryjne to oferta Poradni Lekarza Rodzinnego InaVita w Lublinie. (...)
Realizujemy profesjonalne usługi transportowe w zakresie przewozu osób. Oferujemy wynajem komfortowych autokarów i busów. Jesteśmy polską firmą (...)
Potrzebujesz kompleksowych usług związanych ze stomatologią, ale jesteś aktualnie w Londynie? W takim przypadku nie musisz wcale rezerwować miejsca (...)
Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna tej marki. Flagowe usługi to implanty zębowe i leczenie ortodontyczne. (...)
Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu gabinet Stomatologiczny Violetty Adamko, założony w 2011 roku. Violetta Adamko jest absolwentką Wydziału (...)