POChP łódź

POChP łódź
POChP łódź
ID wpisu: 10533
Dodano: 22.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2262
CTR: 0.04%
1220
Google
52
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Witam wszystkich, wita Was Wojciech Piotrowski. Jestem doktorem hab med, specjalistą chorób płuc. Serdecznie Ciebie zapraszam do zwiedzenia mojej strony pulmonolog.net. Zobaczą tutaj Państwo moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w kilku chorobach: sarkoidoza, astma, choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Przyjedź do mojego prywatnego gabinetu, mieszczącego się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Oferujemy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
W naszym kraju coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie ma ona charakteru infekcyjnego, ani nowotworowego. Choroba śródmiąższowa płuc charakteryzuje się ciągiem zmian rozsianych blisko po całych płucach i nie tylko. Nagminnie w wielu przypadkach choroba ta nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
Długie choroby płuc stanowią rosnący problem, szczególnie w kasiastych krajach dobrze rozwiniętych, w których występuje zjawisko starzenia się społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie zdobywają należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pulmonolog.net

Opinie o stronie www.pulmonolog.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę gabinetu Implantgrot. Jest to nowoczesna oraz profesjonalna klinika stomatologiczna, która (...)
Poszukują Państwo doświadczonego lekarza w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, a jednocześnie specjalisty podstawowej opieki medycznej (...)
Firma Malkar funkcjonuje w branży vendingowej - zajmuje się wypożyczaniem maszyn sprzedających artykuły spożywcze. Główną specjalnością firmy (...)
Wielu ludzi wciąż uważa, że korzystanie z pomocy psychologa bądź psychiatry jest czymś wstydliwym, świadczącym o odmienności od reszty społeczeństwa. (...)
W Warszawie mieści się Pracownia Zmiany Osobistej, jaka prowadzona jest przez Annę Majewską. W ofercie gabinetu znajdziemy przeróżnego typu konsultacje (...)
Gabinet dentystyczny DentAR oferuje usługi stomatologiczne już wiele lat. Przez te lata zdobył sporo zadowolonych klientów z całego świata. Pacjentami (...)
Łódzka pracownia kamieniarska BEVEL oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi kamieniarskie takie jak budowa i renowacje nagrobków, blaty (...)
Sposobem hipnozy leczona jest depresja i inne uzależnienia takie jak narkotyki, fobie, jąkanie i nieśmiałość. Hipnozą można leczyć i inne choroby (...)