POChP łódź

POChP łódź
POChP łódź
ID wpisu: 10533
Dodano: 22.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2044
CTR: 0.05%
1068
Google
52
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Witam wszystkich, wita Was Wojciech Piotrowski. Jestem doktorem hab med, specjalistą chorób płuc. Serdecznie Ciebie zapraszam do zwiedzenia mojej strony pulmonolog.net. Zobaczą tutaj Państwo moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w kilku chorobach: sarkoidoza, astma, choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Przyjedź do mojego prywatnego gabinetu, mieszczącego się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Oferujemy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
W naszym kraju coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie ma ona charakteru infekcyjnego, ani nowotworowego. Choroba śródmiąższowa płuc charakteryzuje się ciągiem zmian rozsianych blisko po całych płucach i nie tylko. Nagminnie w wielu przypadkach choroba ta nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
Długie choroby płuc stanowią rosnący problem, szczególnie w kasiastych krajach dobrze rozwiniętych, w których występuje zjawisko starzenia się społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie zdobywają należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pulmonolog.net

Opinie o stronie www.pulmonolog.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kostka brukowa to popularny budulec różnego rodzaju nawierzchni, takich jak place czy podjazdy. Charakteryzuje się on dobrą wytrzymałością na działanie (...)
Gabinet masażu pro medyk zapewnia opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Oferujemy masaż relaksacyjny, leczniczy który wykonują doświadczeni (...)
Pączki od wielu lat są najbardziej popularnymi słodkimi bułkami, po jakie sięgają Polacy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych smażalników do pączków (...)
Leodent to gabinet stomatologiczny umiejscowiony w samym centrum miasta Wrocław. od 11 lat proponujemy naszym pacjentom najnowocześniejsze sposoby leczenia. (...)
Wiele pacjentów bagatelizuje objawy z własną psychiką. Twierdzą, że do leczenia niezbędne są jedynie kwestie fizyczne. Nic bardziej mylnego. Działamy (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy specjalistyczną praktykę stomatologiczną Saska Smile, której siedziba mieści się na Saskiej Kępie, w Warszawie. (...)
Prywatna praktyka - Ewa i Piotr Młyńczak ul.Wołyńska, Wrocław. Implanty, stomatologia zachowawcza, bezbolesna dla wymagającego pacjenta - implanty, (...)
Specjalnością firmy Wanders jest projektowanie ogrodów i terenów zielonych. Podstawowym obszarem naszej działalności jest Łódź i okolice. Zajmujemy (...)