POChP łódź

POChP łódź
POChP łódź
ID wpisu: 10533
Dodano: 22.09.2013
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 2753
CTR: 0.04%
1464
Google
56
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Witam wszystkich, wita Was Wojciech Piotrowski. Jestem doktorem hab med, specjalistą chorób płuc. Serdecznie Ciebie zapraszam do zwiedzenia mojej strony pulmonolog.net. Zobaczą tutaj Państwo moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako lekarz pulmonolog specjalizuję się w kilku chorobach: sarkoidoza, astma, choroby śródmiąższowe płuc, kaszel. Przyjedź do mojego prywatnego gabinetu, mieszczącego się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej pod numerem 121. Oferujemy wszelkie świadczenia medyczne nie, które nie są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
W naszym kraju coraz mocniej popularniejsza okazuje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie ma ona charakteru infekcyjnego, ani nowotworowego. Choroba śródmiąższowa płuc charakteryzuje się ciągiem zmian rozsianych blisko po całych płucach i nie tylko. Nagminnie w wielu przypadkach choroba ta nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
Długie choroby płuc stanowią rosnący problem, szczególnie w kasiastych krajach dobrze rozwiniętych, w których występuje zjawisko starzenia się społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie zdobywają należnej opieki ani ze strony naukowców ani klinicystów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pulmonolog.net

Opinie o stronie www.pulmonolog.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy Państwu Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku w 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się (...)
Na terenie województwa zachodniopomorskiego zawiera się Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Działamy na rynku od 1952 roku. Absorbujemy (...)
Weseliana to sklep internetowy oferujący akcesoria ślubne i weselne dla nowoczesnych narzeczonych, którzy szukają wyjątkowych akcesoriów ślubnych. (...)
Na obszarze Wrocławia zawiera się Ośrodek Leczenia Odwykowego Horizon. Jesteśmy pierwszą placówką, która prócz detoksu oferuje kompetentną pomoc, (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej i zróżnicowanej oferty naszych gabinetów stomatologicznych o nazwie K2 Dental. Zapewniamy, że u nas (...)
Dzisiaj budowa domów, firm i różnych przedsiębiorstw jest rozwinięta na terenie całego państwa. Natomiast są miejsca, w których występuje o (...)
Naszą domeną są zakładanie ogrodów, układanie kostki brukowej i roślinność. Nasze zawodowe podejście do nabywcy powoduje, iż zaufała nam co (...)
O tym, iż o zęby trzeba dbać, nie trzeba przekonywać nawet dziecka. Wszyscy rodzice pragną nauczyć swoje dziecko dbania i zaszczepić nawyk codziennego (...)