Kewis Sp.k. Elewacje, docieplenia. Siwek W. Lublin

Kewis Sp.k. Elewacje, docieplenia. Siwek W. Lublin
Kewis Sp.k. Elewacje, docieplenia. Siwek W. Lublin
ID wpisu: 10509
Dodano: 19.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 443
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
46
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu kompetentne przedsiębiorstwo Kewis z Lublina. Zainicjowaliśmy swoją działalność w 1996 roku. Aktualnie naczelnym zakresem naszych prac jest wykonywanie remontów, modernizacji, przebudowa i rozbudowa budynków wraz z projektowaniem. W obszar naszej aktywności wchodzą również prace wykończeniowe dla deweloperów dodatkowo innych dużych firm. Naszym głównym celem jest satysfakcja każdego klienta, dlatego też w trakcie realizacji zleceń, zwracamy wyjątkową uwagę na wszelakie Państwa oczekiwania i sugestie. Szczegółowe informacje wraz z danymi kontaktowymi firmy mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kewis.pl

Opinie o stronie kewis.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Formyca z Torunia prowadzi działalność z zakresu produkcji, hurtowej sprzedaży wyrobów z kamieni naturalnych oraz montaż elementów z kamienia (...)
SO.FE.GAR POLSKA Sp. z o.o. wywodzi się z Francji, gdzie prze długie lata nabywała doświadczenie oraz niezbędne zdolności, które przekładają (...)
Centrum Kostki Brukowej Magnum Kielce, Świętokrzyskie - dystrybutor kostki brukowej w regionie Świętokrzyskim. Odwodnienia, obrzeża, palisady i krawężniki. (...)
OL-BUD jest firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i gospodarczych. Działa od 1996 roku i cechuje się (...)
Nazywamy się FART i już od 1995 roku świadczymy w Wielkopolsce usługi malarskie. Nasz zakład, mieszczący się w Kościanie nieopodal Poznania wykonuje (...)
W Siedlcach swoją siedzibę posiada firma Pietruczuk, wykonująca kompleksowe prace dźwigowe. Dysponuje ona sprzętem pochodzącym od najlepszych producentów. (...)
Zestawienie na Twoje zapotrzebowanie wykonujemy bezpłatnie. Prześlij do nas na e-mail podając ilości osprzętu jakie są Tobie potrzebne, przygotujemy (...)
Oferta skierowana do osób indywidualnych oraz do firm i przedsiębiorstw. Firma Gerdex oferuje Państwu montaż drzwi z 24h serwisem oraz 2-letnią gwarancją. (...)