PPW - psychiatra na telefon

PPW - psychiatra na telefon
PPW - psychiatra na telefon
ID wpisu: 10225
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 446
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
75
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię Baluta-Górecką w ramach Prywatnej Praktyki Lekarskiej na obszarze całej Łodzi. Jest dodatkowo pracownikiem: Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz dyżuruje w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Opieką otaczane są osoby z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi i osoby starsze z otępieniem. Lekarz wyjeżdża na wcześniej umówione wizyty, ale jest możliwy dojazd do nagłych przypadków, również w trakcie świąt i w niedzielę. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatra-wizytydomowe.pl

Opinie o stronie psychiatra-wizytydomowe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kwarc Jerzy Siwiński to profesjonalna pracowania, która specjalizuje się w piaskowaniu szkła. Jest to proces polegający na specjalistycznej obróbce (...)
Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Multi Geo Plan. Siedziba naszej jednostki mieści się w Dębnie. (...)
CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o., to firma, w której pracują profesjonaliści z branży księgowej a także rachunkowej. Nasza firma (...)
Remont to zawsze spore wyzwanie dla domowników, a niejednokrotnie i dla ekipy, jaka ma go wykonać. Firma Art Bud z Zabrza podejmuje się takich zleceń (...)
Akademia Muzyki Rozrywkowej to wyjątkowe miejsce na mapie Gdyni, w którym osoby w przeróżnym wielu mogą rozwijać swoje talenty muzyczne oraz aktorskie. (...)
Oferujemy pełen zakres usług szklarskich i ramiarskich. Wykonujemy lustra na wymiar wraz z montażem - zabudowa szkłem. Zapewniamy ramy drewniane i (...)
Rzeszowskie biuro księgowe Officium to niezwykle doświadczona firma, która od 2005 roku dostarcza przedsiębiorcom usługi najwyższej jakości. Officium (...)
Junique to innowacyjne biuro tłumaczeń, które swoją siedzibę ma w Poznaniu. Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne i pisemne, a w tym tłumaczenia (...)