PPW - psychiatra na telefon

PPW - psychiatra na telefon
PPW - psychiatra na telefon
ID wpisu: 10225
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 514
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
79
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię Baluta-Górecką w ramach Prywatnej Praktyki Lekarskiej na obszarze całej Łodzi. Jest dodatkowo pracownikiem: Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz dyżuruje w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Opieką otaczane są osoby z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi i osoby starsze z otępieniem. Lekarz wyjeżdża na wcześniej umówione wizyty, ale jest możliwy dojazd do nagłych przypadków, również w trakcie świąt i w niedzielę. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatra-wizytydomowe.pl

Opinie o stronie psychiatra-wizytydomowe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma cateringowa cechuje się wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Przede wszystkim cateringgroup.com.pl to setki obsłużonych (...)
Biuro notarialne Cezary Jędrowicz oferuje szeroki wybór czynności notarialnych, takich jak sporządzanie aktów notarialnych, wypisów i odpisów dokumentów. Kancelaria (...)
W ofercie firmy Ins Metal Armatura znajdą Państwo wielki zakres usług z zakresu montażu i demontażu rurociągów stalowych, ciepłowniczych w układzie (...)
Mimo że krety mogą przynieść wiele pożytku, ich rycie może spowodować niszczenie upraw. Podczas gdy jednorazowa działalność kretów może okazać (...)
Kompetentna oraz błyskawiczna firma 60 stopni to pogotowie dla Twojego domu! Aranżujemy wnętrza oraz oferujemy usługi z obszaru architektury ogrodowej. (...)
Firma Bruss-Instal inwituje do równorzędności wszelkie osoby zaciekawione atrakcyjną propozycją hurtowej sprzedaży klimatyzacji, maszyn pomocniczych, (...)
W zakresie projektowania wnętrz współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w kraju. Projektujemy wspólnie z Klientami jego przestrzeń. (...)
Pro&Instal firma elektryczna, która oferuje swoim klientom nowoczesne projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych. W naszej pracy wykorzystujemy (...)