PPW - psychiatra na telefon

PPW - psychiatra na telefon
PPW - psychiatra na telefon
ID wpisu: 10225
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 412
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
72
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię Baluta-Górecką w ramach Prywatnej Praktyki Lekarskiej na obszarze całej Łodzi. Jest dodatkowo pracownikiem: Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz dyżuruje w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Opieką otaczane są osoby z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi i osoby starsze z otępieniem. Lekarz wyjeżdża na wcześniej umówione wizyty, ale jest możliwy dojazd do nagłych przypadków, również w trakcie świąt i w niedzielę. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatra-wizytydomowe.pl

Opinie o stronie psychiatra-wizytydomowe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład Pogrzebowy Memento od 1992 roku świadczy swoje usługi w Warszawie. Zajmujemy się wszechstronną organizacją pogrzebów. Pomagamy załatwić (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Egar Screen, której siedziba mieści się w Mierzynie (woj. zachodniopomorskie). Zajmujemy (...)
Remont to zawsze spore wyzwanie dla domowników, a niejednokrotnie i dla ekipy, jaka ma go wykonać. Firma Art Bud z Zabrza podejmuje się takich zleceń (...)
Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą Zakład Obrotu Złomem s.c. z Bydgoszczy. Jej specjalnością jest skup i sprzedaż odpadów, a wśród nich: (...)
Nauką jazdy zajmujemy się już od ponad dwudziestu pięciu lat, mamy więc duże doświadczenie w skutecznym szkoleniu przyszłych kierowców. Staramy (...)
Początki naszej aktywności rynkowej dosięgają początku tego wieku. Stale doglądaliśmy o najwyższą jakość posługi i towarów, dzięki czemu (...)
Firma Akila istnieje na rynku od 1990 roku, a od 1998 roku chcieliśmy poszerzyć zakres swojej działalności oraz paletę proponowanych usług o systemy (...)
Oferujemy duży wachlarz usług poligraficznych.Ulotki - Rozdasz w tamtym miejscu gdzie sobie życzysz. Wszędzie, gdzie istnieje tłum ludzi, na pewno (...)