PPW - psychiatra na telefon

PPW - psychiatra na telefon
PPW - psychiatra na telefon
ID wpisu: 10225
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 463
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
76
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię Baluta-Górecką w ramach Prywatnej Praktyki Lekarskiej na obszarze całej Łodzi. Jest dodatkowo pracownikiem: Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz dyżuruje w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Opieką otaczane są osoby z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi i osoby starsze z otępieniem. Lekarz wyjeżdża na wcześniej umówione wizyty, ale jest możliwy dojazd do nagłych przypadków, również w trakcie świąt i w niedzielę. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatra-wizytydomowe.pl

Opinie o stronie psychiatra-wizytydomowe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nauką jazdy zajmujemy się już od ponad dwudziestu pięciu lat, mamy więc duże doświadczenie w skutecznym szkoleniu przyszłych kierowców. Staramy (...)
Musisz skorzystać z usług pogrzebowych? Zgłoś się do Zakładu Pogrzebowego Wrocław - Bożena Witwicka. Pomożemy Ci we wszelkich sprawach związanych (...)
We Wrocławiu mieści się Biuro Tłumaczeń Centrum, jakie od 1997 roku poleca swoje usługi. Proponujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe w języku (...)
W zakresie projektowania wnętrz współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w kraju. Projektujemy wspólnie z Klientami jego przestrzeń. (...)
Posiadająca swoją siedzibę w Krakowie firma Vomet zaprasza do składania zamówień i zakupu specjalistycznych wyrobów konstrukcji stalowych lub prostych (...)
W Katowicach mieści się biuro rachunkowe prowadzone przez Elżbietę Szymszal. Firma proponuje kompleksowe usługi księgowe, w szczególności: prowadzenie (...)
Justom to firma, zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem przyczep, jak również lawet. Nasze siedziby znajdują się w Dębem Wielkim oraz Mińsku (...)
Krótkie terminy realizacji oraz pełne bezpieczeństwo dowozu to domena firmy Laguna z Warszawy. Butle z gazem dowożone są specjalnymi wozami. Nasza (...)