PPW - psychiatra na telefon

PPW - psychiatra na telefon
PPW - psychiatra na telefon
ID wpisu: 10225
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 482
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
76
Google
25
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię Baluta-Górecką w ramach Prywatnej Praktyki Lekarskiej na obszarze całej Łodzi. Jest dodatkowo pracownikiem: Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz dyżuruje w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Opieką otaczane są osoby z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, nerwicowymi i osoby starsze z otępieniem. Lekarz wyjeżdża na wcześniej umówione wizyty, ale jest możliwy dojazd do nagłych przypadków, również w trakcie świąt i w niedzielę. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psychiatra-wizytydomowe.pl

Opinie o stronie psychiatra-wizytydomowe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Komornik sądowy Przemysław Hetman zajmuje się między innymi w odzyskiwaniem długów. Na prośbę wierzyciela z którejkolwiek części kraju prowadzi (...)
Wielu rodziców chce uchronić swoje chore dzieci przed kontaktem z dodatkowymi infekcjami w przychodniach, zatem częstym rozwiązaniem jest umawianie (...)
W firmie Nycz Optyk wykonujemy badania okulistyczne oraz realizujemy recepty na szkła korekcyjne. Posiadamy specjalistyczne gabinety pozwalające na (...)
W ofercie naszej firmy możesz znaleźć bardzo zróżnicowane usługi prawne. Jesteśmy kancelarią adwokacką, która specjalizuje się w wielu dziedzinach, (...)
Z naszych usług korzystać mogą firmy, osoby prywatne, instytucje. Nasze przesyłki kurierskie są atrakcyjne cenowo oraz bezpieczne. Gwarantujemy gratisowe (...)
Dbając o Państwa bezpieczeństwo korzystamy z najwyższej jakości materiałów i sprzętu do sterylizacji. Centrum Stomatologii Neodentica znajduje (...)
Jeśli masz dość przepłacania za energię elektryczną i poszukujesz doradcy, który będzie Cię reprezentował zarówno przed dystrybutorem, jak (...)
Dzięki bogatemu doświadczeniu, kwalifikacjom oraz nowoczesnemu zapleczu, jakie stanowi park maszynowy oraz praca na oryginalnych częściach zachodnich (...)