Argo Gruppe ubezpieczenia

Argo Gruppe ubezpieczenia
Argo Gruppe ubezpieczenia
ID wpisu: 10181
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 489
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
80
Google
41
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Argo-Gruppe oferuje państwu ubezpieczenia typu OC, AC, NNW oraz Assistance. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty na zakup samochodu i pożyczki. Od powstania pierwszego w historii banku, minęło już kilka stuleci. Od tego czasu, zmieniło się prawie wszystko na planecie. Zmieniły się również banki, jednak ich główna misja jest w następnym ciągu ta sama. Są nią oczywiście pożyczki i kredyty. Radom, jako duże polskie miasto, jest miejscem działania wielu instytucji bankowych. Współcześnie banki mają w swoim zakresie rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak również spółek. Oferują konta spersonalizowane i firmowe, lokaty, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokowanie, factoring, leasing oraz dodatkowo ubezpieczenia. Radom, Łódź, Kraków,Poznań oraz dodatkowo inne duże polskie miasta są miejscem funkcjonowania wielu dużych spółek, które bez wsparcia instytucji bankowych nie mogłyby dalej prowadzić prywatne działalności. Można więc rzec, że banki są na dzień obecny „motorem napędowym gospodarki”. W obecnych czasach jednakże banki nie są jedynymi przedstawicielami branży finansowej. Funkcjonuje bowiem kilka różnych korporacji, które świadczą podobne usługi. Wymusza to ostrą rywalizację i walkę o kontrahenta, który nie jest już uzależniony od banku i posiada wiele różnorakich alternatyw.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: argo-gruppe.pl

Opinie o stronie argo-gruppe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz najbardziej atrakcyjnego sposobu na wzięcie pożyczek? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego portalu. Zajmujemy (...)
Artykuł o rejestrze dłużników w serwisie Świat Konsumenta przedstawia drugi aspekt działania rejestru, mianowicie listę, które wyróżniają się (...)
Szukasz lokaty bez podatku Belki (lokata jednodniowa) a może interesują Cię nieopodatkowane depozyty bankowe ? Znajdziesz na stronie konta oszczędnościowe, (...)
Jest nam bardzo przyjemnie przedstawić Państwu propozycję Impel Business Solutions. Mamy wieloletnie doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone (...)
W obecnych czasach każdy ma już konto bankowe. Konto bankowe powinny mieć już też dzieci i młodzież, dlatego że pozwoli to im uniknąć kradzieży (...)
Dukat to kantor wymiany walut z Rawicza, zapewniający atrakcyjne ceny skupu oraz sprzedaży walut. Nasza oferta obejmuje możliwość wymiany następujących (...)
Super oferty pożyczek gotówkowych dla każdego klienta, który zechce odwiedzić naszą witrynę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą (...)
Serwis konta-studenckie.pl powstał z myślą o studentach, chcących założyć swoje konto osobiste. Zawiera on zestawienie ofert banków przygotowanych (...)