Argo Gruppe ubezpieczenia

Argo Gruppe ubezpieczenia
Argo Gruppe ubezpieczenia
ID wpisu: 10181
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 467
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
77
Google
41
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Argo-Gruppe oferuje państwu ubezpieczenia typu OC, AC, NNW oraz Assistance. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty na zakup samochodu i pożyczki. Od powstania pierwszego w historii banku, minęło już kilka stuleci. Od tego czasu, zmieniło się prawie wszystko na planecie. Zmieniły się również banki, jednak ich główna misja jest w następnym ciągu ta sama. Są nią oczywiście pożyczki i kredyty. Radom, jako duże polskie miasto, jest miejscem działania wielu instytucji bankowych. Współcześnie banki mają w swoim zakresie rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak również spółek. Oferują konta spersonalizowane i firmowe, lokaty, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokowanie, factoring, leasing oraz dodatkowo ubezpieczenia. Radom, Łódź, Kraków,Poznań oraz dodatkowo inne duże polskie miasta są miejscem funkcjonowania wielu dużych spółek, które bez wsparcia instytucji bankowych nie mogłyby dalej prowadzić prywatne działalności. Można więc rzec, że banki są na dzień obecny „motorem napędowym gospodarki”. W obecnych czasach jednakże banki nie są jedynymi przedstawicielami branży finansowej. Funkcjonuje bowiem kilka różnych korporacji, które świadczą podobne usługi. Wymusza to ostrą rywalizację i walkę o kontrahenta, który nie jest już uzależniony od banku i posiada wiele różnorakich alternatyw.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: argo-gruppe.pl

Opinie o stronie argo-gruppe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi usługami, czyli dobrymi ofertami ubezpieczeń zdrowotnych. Więcej informacji na naszej (...)
Zależy Ci na tym, aby móc zweryfikować posiadane przez siebie zadłużenie? Możemy ci w tym pomóc! Musisz jednak tego chcieć a konkretnie skorzystać (...)
Zapraszamy zainteresowane osoby do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Zapewniamy, że do kotaktów z klientami podchodzimy solidnie (...)
Nasz portal internetowy to prawdziwa gratka dla osób, które chcą wziąć kredyt, ponieważ znajdą na nim najlepsze oferty oraz wiele analiz i komentarzy. (...)
AP - Consulting - Usługi księgowe, których Twoja firma potrzebuje. Wybierając nas zapewniamy Ci harmonogram wdrożenia, krok po kroku poznając Twoją (...)
Zapraszamy serdecznie nasz serwis finansowy, na którym można znaleźć najważniejsze informacje na temat lokat bankowych. Na naszym portalu można (...)
Na witrynie znajdą Państwo informacje przydatne przedsiębiorstwom, które chcą skorzystać z usług faktoringowych. Z artykułów zamieszczonych na (...)
Bank ING oferuje klientom nie tylko kredyty i lokaty, ale również i prowadzenie księgowości dla firm, instytucji, czy też samodzielnych przedsiębiorców. (...)