Argo Gruppe ubezpieczenia

Argo Gruppe ubezpieczenia
Argo Gruppe ubezpieczenia
ID wpisu: 10181
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 480
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
79
Google
41
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Argo-Gruppe oferuje państwu ubezpieczenia typu OC, AC, NNW oraz Assistance. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty na zakup samochodu i pożyczki. Od powstania pierwszego w historii banku, minęło już kilka stuleci. Od tego czasu, zmieniło się prawie wszystko na planecie. Zmieniły się również banki, jednak ich główna misja jest w następnym ciągu ta sama. Są nią oczywiście pożyczki i kredyty. Radom, jako duże polskie miasto, jest miejscem działania wielu instytucji bankowych. Współcześnie banki mają w swoim zakresie rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak również spółek. Oferują konta spersonalizowane i firmowe, lokaty, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokowanie, factoring, leasing oraz dodatkowo ubezpieczenia. Radom, Łódź, Kraków,Poznań oraz dodatkowo inne duże polskie miasta są miejscem funkcjonowania wielu dużych spółek, które bez wsparcia instytucji bankowych nie mogłyby dalej prowadzić prywatne działalności. Można więc rzec, że banki są na dzień obecny „motorem napędowym gospodarki”. W obecnych czasach jednakże banki nie są jedynymi przedstawicielami branży finansowej. Funkcjonuje bowiem kilka różnych korporacji, które świadczą podobne usługi. Wymusza to ostrą rywalizację i walkę o kontrahenta, który nie jest już uzależniony od banku i posiada wiele różnorakich alternatyw.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: argo-gruppe.pl

Opinie o stronie argo-gruppe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli prowadzisz własny biznes to zastanów się nad nawiązaniem współpracy z grupą Baker Tilly, która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych (...)
Ubezpieczenie z posagiem dla dziecka ma na celu zapewnienie dobrego startu dorosłość potomkowi, który kończy 18. rok życia i może opuścić rodzinny (...)
Serdecznie zapraszamy na stronę Agencji Optima, która oferuję ubezpieczenia renomowanej w Polsce i na Świecie firmy ubezpieczeniowej jaką jest niewątpliwie (...)
System ekspercki stworzono z myślą o księgowych i osobach zarządzających zasobami finansowymi określonej firmy. To jest ekspercki projekt z gałęzi (...)
Nasza strona to porównanie opłacalnych kredytów za 0 złotych do 45 dni, jak też z odsetkami. Porównanie przedstawia oferty kredytów mieszkaniowych (...)
W Katowicach znajduje się Kancelaria Notarialna z biurem notarialnym. Jednostka absorbuje się między innymi przygotowywaniem aktów notarialnych lub (...)
Szukasz lokaty bez podatku Belki (lokata jednodniowa) a może interesują Cię nieopodatkowane depozyty bankowe ? Znajdziesz na stronie konta oszczędnościowe, (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem kont bankowych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj, sprawdź najlepsze (...)