Argo Gruppe ubezpieczenia

Argo Gruppe ubezpieczenia
Argo Gruppe ubezpieczenia
ID wpisu: 10181
Dodano: 05.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 503
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
80
Google
41
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Argo-Gruppe oferuje państwu ubezpieczenia typu OC, AC, NNW oraz Assistance. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne oraz kredyty na zakup samochodu i pożyczki. Od powstania pierwszego w historii banku, minęło już kilka stuleci. Od tego czasu, zmieniło się prawie wszystko na planecie. Zmieniły się również banki, jednak ich główna misja jest w następnym ciągu ta sama. Są nią oczywiście pożyczki i kredyty. Radom, jako duże polskie miasto, jest miejscem działania wielu instytucji bankowych. Współcześnie banki mają w swoim zakresie rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak również spółek. Oferują konta spersonalizowane i firmowe, lokaty, karty płatnicze, kredyty, pożyczki, lokowanie, factoring, leasing oraz dodatkowo ubezpieczenia. Radom, Łódź, Kraków,Poznań oraz dodatkowo inne duże polskie miasta są miejscem funkcjonowania wielu dużych spółek, które bez wsparcia instytucji bankowych nie mogłyby dalej prowadzić prywatne działalności. Można więc rzec, że banki są na dzień obecny „motorem napędowym gospodarki”. W obecnych czasach jednakże banki nie są jedynymi przedstawicielami branży finansowej. Funkcjonuje bowiem kilka różnych korporacji, które świadczą podobne usługi. Wymusza to ostrą rywalizację i walkę o kontrahenta, który nie jest już uzależniony od banku i posiada wiele różnorakich alternatyw.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: argo-gruppe.pl

Opinie o stronie argo-gruppe.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek multimedialnych. Zapewniamy Państwu pożyczki hipoteczne na atrakcyjnych warunkach, pożyczki na samochód (...)
Nasz portal to miejsce w jakim zapewniamy możliwość korzystania z poradnika dotyczącego kredytów samochodowych. Na stronie posiadamy rozbudowany, (...)
Jako profesjonalne biuro rachunkowe posiadamy bogatą ofertę usług księgowych. Współpracujemy z firmami, prowadząc księgi rachunkowe oraz przedsiębiorstwa (...)
Biuro rachunkowe XL Księgowość to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży księgowej. Świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorców z Krakowa (...)
Wybierz i porównaj korzystne oferty kredytowe na rynku, oferty szybkich kredytów pożyczkowych. Porównanie korzystnych ofert kredytów dla osób z (...)
Bank BPS S.A z siedzibą w Warszawie zrzesza od 1992 roku 365 banków spółdzielczych tworząc tym samym największe zrzeszenie banków spółdzielczych (...)
Szukasz sprawdzonego księgowego? Wybierz biuro księgowe Krystiana Samborskiego! Ma on przeszło 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowo-rachunkowych (...)
Biuro rachunkowe Rachuba, prowadzi Ewa Lipińska. Siedziba biura mieści się w Kielcach. Klientom przekazuje całą obsługę księgową i podatkową, (...)