Praca w Holandii

Praca w Holandii
Praca w Holandii
ID wpisu: 10150
Dodano: 03.09.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 566
CTR: 0.00%
78
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sherpa to firma, która zajmuje się przygotowywaniem Polaków do pracy w Holandii. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć całe mnóstwo różnorodnych ofert pracy z Holandii - związanych z budowlanką, ale przede wszystkim z ogrodnictwem. Zajmujemy się przeprowadzaniem całego procesu rekrutacyjnego od początku do końca. Liczymy tylko i wyłącznie na profesjonalnych pracowników. Nie zajmujemy się czarnym biznesem i nie wysyłamy ludzi w ciemno. Z nami możesz liczyć na udaną pracę za granicą!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.sherpaforce.pl

Opinie o stronie www.sherpaforce.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w takich sektorach jak: dział produkcyjny (operator maszyn, pakowacz, pracownik produkcji), techniczny (inżynier, elektryk, spawacz, (...)
Oferty pracy, które pojawiają się aktualnie na rynku pracy jasno określają cechy charakteru, które powinien posiadać człowiek chcący obejmować (...)
Serwis poświęcony jest pracy przedstawiciela handlowego. Przedstawiciel handlowy to jedno z najbardziej popularnych stanowisk na rynku pracy. Znajdziecie (...)
Wypełnianie ankiet może być źródłem dochodu, jeśli zarejestrujesz się w panelu online. Ankiety przez Internet to popularna forma zarobkowania, (...)
Praca za granicą to marzenie nie jednej osoby, a dzięki nam każdy może je spełnić. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i w naszej bazie znajduje (...)
Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż rozłąka z partnerem to jedna z głównych przeszkód przed podjęciem pracy za granicą. Aby ułatwić życie naszym (...)
Pracawspecjal.pl jest portalem powstałym by zbierać wszelkie informacje na temat kariery w Specjał Na stronie umieszczane są nie tylko oferty kariery (...)
Nasz serwis praca-myslowice.pl to pomoc w znalezieniu pracy w Mysłowicach – to tutaj już teraz możesz sprawdzić aktualne oferty pracy i aplikować (...)