CLARC kujawsko-pomorskie

CLARC kujawsko-pomorskie
CLARC kujawsko-pomorskie
ID wpisu: 10067
Dodano: 28.08.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 541
CTR: 0.00%
94
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ośrodek Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie zaprasza do w wzięcia udziału w kursach na operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Naszymi słuchaczami są pracownicy zakładów i bezrobotni, kierowani przez Urząd Pracy i O.P.S., a także inne osoby chcące podnieść swoje kompetencje zawodowe, myślące o zmianie zawodu albo pracy. Celem naszych kursów jest przygotowanie do uzyskania uprawnień operatora koparek, koparko-ładowarek, żurawi samojezdnych, walców drogowych, spycharek, ładowarek, zagęszczarek oraz ubijarek, młotów udarowych, pił do ścinki drzew oraz wielu innych. Kursy prowadzimy w oparciu o program nauczania Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Oprócz działalności naukowej, świadczymy również usługi naprawcze i konserwacyjne żurawi. Dokładna propozycja została opublikowana na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kursy-zawodowe.net

Opinie o stronie kursy-zawodowe.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Warszawa. Miasto tak duże, że czasami można się w nim zgubić. To właśnie tutaj istnieją dziesiątki przedszkoli. Jak jednak wybrać to najlepsze? (...)
Poszukujesz przedszkola dla swojego dziecka? Koniecznie zaznajom się z ofertą przedszkola niepublicznego Skarbusie, mieszczącego się na warszawskim (...)
Kursy angielskiego prowadzimy w szkole Smart Learning w Łomiankach. Kursy angielskiego realizujemy w formie nauki w mini grupie, która nie przekracza (...)
Już od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem tekstów naukowych - zarówno w naszym języku, jak i równie dobrze w językach obcych. Nasza specjalizacja (...)
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki mieści się w Mińsku Mazowieckim. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo (...)
Jeśli poszukujesz odpowiedniej opieki przedszkolnej dla swojego dziecka, wybierz propozycję naszej placówki - niepublicznego katolickiego przedszkola (...)
Strona poświęcona nawigacji morskiej i żeglarstwu - nawigacja morska on-line, astronawigacja praktyczna, podstawy astronomii, system IALA, światla (...)
Oferta naszej platformy e-learnigowej obejmuje materiały, które pozwalają na szybkie przyswojenie materiału związanego z logiką. Zapewniamy nowoczesne (...)