CLARC kujawsko-pomorskie

CLARC kujawsko-pomorskie
CLARC kujawsko-pomorskie
ID wpisu: 10067
Dodano: 28.08.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 451
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
89
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ośrodek Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie zaprasza do w wzięcia udziału w kursach na operatorów maszyn budowlanych i drogowych. Naszymi słuchaczami są pracownicy zakładów i bezrobotni, kierowani przez Urząd Pracy i O.P.S., a także inne osoby chcące podnieść swoje kompetencje zawodowe, myślące o zmianie zawodu albo pracy. Celem naszych kursów jest przygotowanie do uzyskania uprawnień operatora koparek, koparko-ładowarek, żurawi samojezdnych, walców drogowych, spycharek, ładowarek, zagęszczarek oraz ubijarek, młotów udarowych, pił do ścinki drzew oraz wielu innych. Kursy prowadzimy w oparciu o program nauczania Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Oprócz działalności naukowej, świadczymy również usługi naprawcze i konserwacyjne żurawi. Dokładna propozycja została opublikowana na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kursy-zawodowe.net

Opinie o stronie kursy-zawodowe.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą jednego z popularniejszych liceów ogólnokształcących na terenie miasta Kraków. (...)
Nasze przedszkole zapewnia swoim wychowankom pakiet podstawowych zajęć edukacyjno – wychowawczych oraz zajęcia dodatkowe. Oczywiście dzieci uczą (...)
Jesteśmy nowym kreatywnym miejscem w centrum Katowic. Oferujemy do wynajmu sale szkoleniowe i coachingowe na godziny. Prowadzimy i organizujemy szkolenia, (...)
Z nami nauka języka niemieckiego to czysta przyjemność! Od lat zapewniamy ją osobom w każdym wielu, na wszystkich poziomach językowych. Już w dniu (...)
Wszystkich tych, których interesuje nauka śpiewu bądź gry na fortepianie, flecie, skrzypcach czy gitarze, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia (...)
Wysokiej klasy żłobek oraz przedszkole prywatne oferują bogaty pakiet wsparcia pedagogicznego oraz ciekawe zajęcia rozwijające umiejętności dziecka (...)
Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego zakończone egzaminem UDT. Oferujemy kursy w zakresie: (...)
Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez grono doświadczonych, wykwalifikowanych tłumaczy z Agencji Gemra. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, (...)