TAQM obróbka skrawaniem

TAQM obróbka skrawaniem
TAQM obróbka skrawaniem
ID wpisu: 10041
Dodano: 28.08.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 537
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
75
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo TAQM Mariusz Modłasiak zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jaskrowie i od 2008 roku zajmuje się obróbką skrawaniem i regeneracją. Propozycja dotyczy cięcia metali dorabiania oraz obróbki skrawaniem materiałów z metali kolorowych, stali nierdzewnych, kwasoodpornych, żeliwa i staliwa. Zajmujemy się także sprzedażą drutów oraz prętów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, z jakich wykonujemy również gotowe fragmenty ciągów komunikacyjnych - kraty pomostowe nierdzewne. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych profesjonalistów, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.taqm.pl

Opinie o stronie www.taqm.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do pracowni reklamy. Tworzymy produkty promocyjno - reklamowe z uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku oraz potrzeb klienta. Realizacja (...)
Istotą działalności firmy BETON-COMPLEKSBUD jest produkcja wysokiej jakości betonu towarowego oraz prefabrykatów betonowych, które znajdują szerokie (...)
AOW to niezależna firma faktoringowa powstała w 1993 roku, oferująca usługi faktoringowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną (...)
Raduje się, iż zawitaliście na mojej stronie poświęconej oprawie muzycznej wesel, balów maturalnych i imprez firmowych. Oprzyrządowanie użyta (...)
Jesteśmy firmą, której siedziba znajduje się w Krakowie. Specjalizujemy się w systemach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Zapewniamy naszym klientom (...)
Przebieraj w szerokiej gamie profili zewnętrznych o różnych rozmiarach od 50 do 250 milimetrów. Posiadamy wiele lat doświadczenia nie tylko na polskim (...)
Guz Technika Piekarnicza specjalizuje się w dystrybucji, montażu i serwisie specjalistycznych urządzeń, stanowiących niezbędne oprzyrządowanie (...)
Zakład Usług Chłodniczych Paszkowski umiejscowiony jest w Ełku, niemniej jednak z zapałem kooperuje z Odbiorcami bez względu od ich lokalizacji (...)