SŁAWOMIR JAWORSKI BYDGOSZCZ postępowania komornicze

SŁAWOMIR JAWORSKI BYDGOSZCZ postępowania komornicze
SŁAWOMIR JAWORSKI BYDGOSZCZ postępowania komornicze
ID wpisu: 10039
Dodano: 27.08.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 533
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
92
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pośrednictwem między Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Przedsiębiorstwo działa przy Sadzie Rejonowym w Bydgoszczy oraz ma możliwość rozpatrywania wniosków o kierowanie postępowania egzekucyjnego nadesłanych z dowolnego położenia kraju. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji, wyimkiem są sprawy o egzekucję nieruchomości. Egzekutor podejmuje Interesantów we wtorki od 12:00 do 16:00, w pozostałe dni robocze ewentualny jest kontakt e-mailowy czy też telefoniczny. Uzupełniające informacje opublikowano na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: jaworski-komornik.pl

Opinie o stronie jaworski-komornik.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wrocławska kancelaria Limanówka Wrzeszcz swoim Klientom zapewnia wachlarz usług prawnych. Uzyskają tutaj Państwo doradztwo jak i pomoc w zakresie (...)
Naprawa Drukarek i Kserokopiarek w Warszawie na Białołęce Prowadzimy również sprzedaż i wynajem urządzeń wielofunkcyjnych, ksero, kolorowa drukarka (...)
Firma GECOS z 12-letnim doświadczeniem oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne, w tym oprogramowanie do zarządzania firmą oraz (...)
Centrum Obsługi Biznesu powstało parę lat temu w Poznaniu. W tej chwili posiada swój oddział również w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługuje sektor (...)
Planujesz większy remont lub budowę domu czy biurowca i poszukujesz atrakcyjnych rozwiązań w zakresie dostawy okien i drzwi? Koniecznie zapoznaj się (...)
Firma Womax z Kamienicy Polskiej stawia na wysoką jakość usług. Firmę stworzyli umotywowani i wyszkoleni fachowcy dla których zadowolenie klientów (...)
Wprowadź się w świat wnętrz Galerii Indeco. Niezawodne elementy, zróżnicowane materiały, nietypowe kształty...to nie koniec. Dajemy Ci wolną (...)
Działalność nasza specjalizuje się zaopatrzeniem firm budowlanych, składów budowlanych oraz marketów budowlanych w kostkę granitową,oraz wszystkie (...)