Saturn PHU badania geotechniczne śląsk

Saturn PHU badania geotechniczne śląsk
Saturn PHU badania geotechniczne śląsk
ID wpisu: 10020
Dodano: 27.08.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 434
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zawsze na bieżąco wyliczamy koszt usługi, tak aby nasi Klienci wiedzieli, jaką kwotę będą mieli do uiszczenia. Na podstawie rozmachu postępowania, łączymy najwyższej kategorii sprzęt i najbardziej wykwalifikowanych zawodowców z zakresu geologii i hydrogeologii. Celem P.H.U. Saturn jest zapewnienie Państwu wszechstronnej obsługi z zakresu rozpoznania tworzywa budowlanego. Dzięki technicznemu podejściu i wieloletniemu przeżyciu, możemy poszczycić się najlepszymi wynikami. Zajmujemy się również scharakteryzowaniem warunków hydrogeologicznych. W razie pojawiających się pytań, prosimy o kontakt przez naszą stronę internetową:
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.geosaturn.pl

Opinie o stronie www.geosaturn.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Twój Montaż to firma, która stara się realizować zadania montażowe zgodnie z życzeniem klientów. Dostosowuje ofertę do potrzeb inwestora, który (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Wiecha Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo nasze powstało w 1996 roku w miejscowości (...)
Projektowanie i budowa hal przemysłowych w konstrukcji lekkiej stalowej Remco, generalne wykonawstwo inwestycji. Oferowane hale stalowe wykorzystywane (...)
Nasza firma Rubo-Konstrukcje od wielu lat swym klientom oferuje kompleksową usługę dostawy i montażu zamówionego namiotu lub hali namiotowej. Posiadamy (...)
Firma Komodo i jej usługi to idealne rozwiązanie zawsze, wtedy kiedy trzeba zamontować nową lub zrobić coś ze starą windą. Warto się do nich (...)
NOKON to firma budowlana spod Warszawy, która ma wieloletnie doświadczenie w budowie domów drewnianych kanadyjskich, a także domów murowanych i energooszczędnych. (...)
Jesteśmy profesjonalistami dla których tworzenie ogrodów jest pasją. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej, (...)
Rekomendujemy Państwu usługi pracowni stolarskiej Domschod. Swoją siedzibę posiadamy w Szczecinie i stale współdziałamy z osobami prywatnymi, firmami (...)